Tomasz Rudnicki - Coach
Tomasz Rudnicki - Coach
coaching życiowy, biznes coaching
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

♦  Nazywam się Tomasz Rudnicki.

  Pracuję w zakresie coachingu życiowego oraz biznesowego. Wspieram rozwój osobisty i zawodowy. Pomagam odnaleźć właściwą drogę, odkryć potencjał, osiągnąć mobilizację i uruchomić proces zmian w celu polepszenia jakości życia. Z moją pomocą odnajdziesz źródło inspiracji, produktywniej zorganizujesz czas, dojdziesz do dobrego balansu życiowego, będziesz efektywniej zarządzać, wdrażać, zmieniać i tworzyć.

  W sercu mojej pracy od zawsze byli i są ludzie – korzystam z wieloletniego doświadczenia zawodowego, które zdobyłem w Polsce i na świecie oraz czerpię
z posiadanej wiedzy i edukacji – stale się rozwijając.

  Pomagam ludziom, organizacjom, firmom, zarówno pracownikom jak i managerom oraz kadrze zarządzającej. Zarządzam, koordynuję, trenuję, doradzam
i mentoruję. Towarzyszę w przechodzeniu przez proces zmian, w rozwiązywaniu dylematów  i problemów, w poszukiwaniu motywacji, w reorganizacji
w osiąganiu skuteczności i budowaniu niezależności w oparciu o strategię i wizję organizacji.

  Pracuję on-line z klientami z całej Polski i zza granicy (w środowiskach międzynarodowych w j. rosyjskim, francuskim i angielskim), a także stacjonarnie
w Zielonej Górze i na obszarze województwa lubuskiego.

Zapraszam na bezpłatną konsultację.

♦ Jak pracuję w coachingu 

 • Coaching to dla mnie rozwój osobisty. W trakcie spotkań będę Cię inspirował i wspierał w rozwoju. Wspólnie odnajdziemy i uwolnimy Twój potencjał. Razem przejdziemy przez proces zmian – tworząc wyjątkową relację, która będzie promowała i rozwijała nowe strategie myślenia i działania.
  Będę wydobywał Twoje mocne strony oraz pomogę w pokonaniu osobistych barier.
 • Pracuję z osobami, które mają dylemat lub problem, chcą się rozwijać lub starają się sprostać wysokim oczekiwaniom otoczenia.
 • Wspólnie z klientem docieramy do celu, omawiamy fundamentalne wartości, analizujemy i przezwyciężamy problemy, usuwamy blokady, zmieniamy przyzwyczajenia, szukamy sposobów na sprostanie wyzwaniom.
 • W ramach coachingu uruchomimy proces zmian, w efekcie czego poczujesz poprawę jakości życia.
 • Jeśli ważne jest dla Ciebie wdrażanie kultury coachingowej w miejscu Twojej pracy lub w Twojej firmie – zapraszam do kontaktu – razem opracujemy metodę i model działania.
 • Pracuję według standardów i w oparciu o Kodeks Etyczny International Coach Federation.

♦ Dlaczego coaching 

W moim życiu prywatnym i zawodowym szczególne znaczenie mają dla mnie ludzie.

   Miałem okazję i przyjemność pracować w różnych krajach w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym.  Tworzyłem zespoły, rekrutowałem, trenowałem, zarządzałem, towarzyszyłem i inspirowałem. Od moich mentorów - doświadczonych managerów, nauczyłem się, jak towarzyszyć i wspierać ludzi w organizacji. Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, stało się barwną biblioteką, z której uczyłem się – na różnych poziomach - relacji socjologiczno–psychologicznych pomiędzy ludźmi. W miarę rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i doświadczenia, coraz bliższy stawał się dla mnie model pracy biznesowo – rozwojowej. Ważne dla mnie było, by w pracy koncentrować się na jednostce – czyli najważniejszym składniku w organizacji – człowieku.

  To sprawiło, że wybrałem dalszy rozwój w dziedzinie coachingu. Moja fascynacja taką formą pracy z ludźmi rosła, przy okazji uświadamiając mi, jak wielką wartością jest wspieranie ludzi. Daje mi dużo radości, obserwowanie zmian u człowieka,  inspirowanie i prowadzenie go, w stronę lepszego życia oraz wychodzenie poza krąg schematów i powtarzalnych sytuacji.

  Lubię to, kim jestem i gdzie się znajduję. Założyłem swoją firmę i rozpocząłem pracować jako coach. Przygotowuję się do akredytacji w standardach International Coach Federation. Stale dokształcam się, dbając o bycie jak najlepszym coachem. Korzystam z superwizji, mentoringu, poszerzam wiedzę
o różnych nurtach i podejściach. Szukam dalszych inspiracji i mocno wierzę, że jestem na dobrej drodze.

♦ Cennik 

 • Zapraszam na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą przeprowadzę z Tobą telefonicznie lub online (przez komunikator z kamerką)
 • W trakcie konsultacji porozmawiamy o Twoich potrzebach rozwojowych, opowiem Ci, jak pracuję, ustalimy zasady współpracy
 • Jestem na drodze do akredytacji ICF, zatem przez okres kilku miesięcy jestem otwarty na współpracę, na preferencyjnych warunkach cenowych.


Tomasz Rudnicki - Coach | Wszystkie wydarzenia Coacha