Jolanta Włosińska
Jolanta Włosińska
wysokie poczucie wartości u dorosłych oraz u dzieci, zmiana zawodowa, poszukiwanie pracy, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, praca z trudnymi emocjami oraz uzależnieniami
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem osobą, która skutecznie popracuje z Tobą nad takimi tematami jak:

  • poczucie własnej wartości i pewności siebie u Ciebie,
  • poczucie własnej wartości i pewności siebie u Twojego dziecka,
  • poszukiwanie i zmiana pracy, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, zmiana zawodowa,
  • pomoc i wsparcie w trudnych emocjach oraz w uzależnieniach, poprzez dążenie do zmiany w wyznaczonym przez Ciebie kierunku.

Praca z drugim człowiekiem w jego dążeniu do zmiany, do rozwiązania problemu i do osiągnięcia celu, to moja pasja. Pracuję w miłej atmosferze. Jestem skuteczna. Mam poczucie taktu. Moją pracę cechuje profesjonalizm i zasada poufności oraz skuteczności. Mogę pochwalić się już nie tylko dyplomami, ilością wiedzy i przeczytanych książek, ale przede wszystkim doświadczeniem życiowym oraz pierwszymi sukcesami w pracy z klientem. Jak pracuję? Przede wszystkim poprzez odpowiednią rozmowę, zadawanie właściwych pytań, różnego rodzaju ćwiczenia, techniki coachingowe i psychologiczne. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Profesjonalnego Coachingu, ponadto jestem pedagogiem z wykształcenia. Aktualnie zajmuję się w swoim życiu zawodowym coachingiem, jak również pracuję w obszarze personalnym, hr w którym mam wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Jak wyglądają sesje ze mną? Pierwsza jest zawsze bezpłatna trwa 60 do maks. 90 minut, po pierwszej rozmowie decydujesz co dalej, czy chcesz skorzystać z następnej. Jeśli tak, każda następna sesja kosztuje 100 zł za również 60 do 90 minut pracy. Spotkania prowadzę osobiście "na żywo" w Bielsku-Białej i najbliższej okolicy. Natomiast pozostałe miejsca w tym również zagranica, sesje prowadzę online lub telefonicznie. Przeprowadziłam już sesje telefoniczne z klientami i były równie skuteczne jak te "na żywo", ale oczywiście wybór i decyzja, co do sposobu komunikowania się zależy od klienta. W pracy cechuje mnie przede wszystkim profesjonalizm i skoncentrowanie na kliencie i jego celu. Tworzę pozytywną atmosferę, w której klient może otworzyć się i być sobą. Zasady współpracy opieram na poufności i akceptacji. Ważny jest także obustronny szacunek. Kładę duży nacisk na cel oraz zaangażowanie i determinację klienta, gdyż są one niezbędne w procesie coachingowym. Nie oceniam i nie radzę. Klient sam o sobie decyduje.


Jolanta Włosińska | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń