Opis

Masz poczucie, że utknąłaś/eś w miejscu? Może wiesz, co chcesz osiągnąć, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zamieszkania, zmianą kariery lub stoisz w obliczu innych zmian stylu życia? Czujesz się zagubiona/y i nie wiesz, czego chcesz i potrzebujesz? Czy czujesz, że nie żyjesz na miarę swojego pełnego potencjału?

Porozmawiajmy.

★★★ Pierwsza 3o min konsultacja za darmo, każda kolejna sesja 170 zł. Pakiet 6 sesji: 940 zł. ★★★ 

_______________________________________________________________________

Nazywam się Marta Lutomska i jestem certyfikowanym Holistycznym Life Coachem oraz nauczycielem mindfulness. Pomagam osobom przechodzącym przez zmiany kariery i zmiany stylu życia i podążaniu w kierunku swoich marzeń stosując podejście holistyczne, poprzez pracę na poziomie mentalnym, fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Posiadam certyfikat amerykańskiej Holistic Coach Training Institute i międzynarodowe doświadczeniem zawodowe. Posiadam także akredytację International Coach Federation (ICF), największej międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów i w swojej pracy jako coach kieruję się standardami i kodeksem etycznym ICF.

W wolnym czasie podróżuję, uczę jogi i medytacji, czytam książki, uczę się języków i zgłębiam wiedzę nt. coachingu, psychologii i ciągle pracuję nad rozwojem swoich kompetencji, jestem klientem coachingowym, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji i mentoringowi.

Dyplomy:
✨ICF Associate Accredited Coach (ACC)
✨Holistic Coach Certification, Holistic Coach Training Institute (ICF Accredited), USA: Level 1 + Level Advanced
✨ Expressions of YIN: The Holistic Approach, rewiring, Yin Yoga & somatics Teacher Training by Carlos Romero, Bali
✨Multi-style Yoga Teacher Training, Orion Healing Centre, Thailand
✨Restorative Yoga & Meditation Teacher Training (Yoga Alliance Certified), Costa Rica
✨Visualisation Training – The Power of Your Mind
✨Master of Laws (LL.M), Germany

_______________________________________________________________________

Mój program holistyczny składa się z następujących kroków.

1. Zbuduj głębokie zrozumienie siebie, swoich wartości, potrzeb, lęków i pragnień. Odkryj wszelkie przeszkody, które stoją na drodze do pełni życia i uwolnij ograniczające przekonania, które Cię powstrzymują.
2. Stwórz SWOJĄ wizję, która doprowadzi do życia, które kochasz.
3. Wyznacz plan działania krok po kroku, który doprowadzi Cię do zmiany, o której marzysz.
4. Włączymy do codziennego życia praktyki, które przynoszą Ci radość, by wesprzeć Twoją transformację na wszystkich poziomach: umysłu, ciała, serca i ducha.
5. Realizuj swój plan, mając kogoś, kto wspiera Cię na każdym kroku i utrzymuje twoją motywację (mnie!).

_______________________________________________________________________

Coaching Holistyczny – Moja filozofia

Wierzę, że wszystkie aspekty życia – związki, kariera, finanse, zdrowie – są ściśle powiązane i wpływają na nasze ogólne zadowolenie z życia. Holistyczna metoda coachingu skupia się na jednoczesnej pracy na poziomie mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym oraz postrzega umysł, ciało i ducha jako jedność.

Coaching holistyczny skupia się na wprowadzaniu zmian od wewnątrz. Nie zawsze możesz kontrolować to, co zewnętrzne. Ale masz kontrolę nad tym, jak na to reagujesz. Nasze myśli i wewnętrzny dialog determinują nasze życie. Zanurkujemy zatem najpierw w Twoje wnętrze i będziemy zatem najpierw działać nad tym, co w naszej kontroli, aby zobaczyć inne rezultaty na zewnątrz.

Moja praktyka coachingowa zakorzeniona jest w filozofii jogi i łączę swoje doświadczenie jako nauczyciel jogi i medytacji z coachingiem, wykorzystując w sesjach ćwiczenia mindfunlness, a także dodatkowe materiały i narzędzia integracyjne między sesjami.

Połączenie life coachingu z jogą i szeroką gamą narzędzi transformacyjnych sprawi, że poczujesz się wspierany na wszystkich poziomach i jest to najskuteczniejszy sposób, aby ruszyć do przodu. Razem możemy uwolnić wszelkie ograniczające przekonania, wyklarujemy Twoją wizję i rozwiniemy Twój pełny potencjał.

_______________________________________________________________________

Czy jesteś gotowa/y na transformującą podróż wewnątrz siebie?
Czy jesteś gotowa/y ruszyć w kierunku swoich marzeń?

Chętnie wesprę Cię na Twojej drodze do pełni życia.
★★★   Zapraszam do kontaktu poprzez moją stronę internetową, Facebook lub Instagram ★★★ 

www.martalutomska.com

IG: holistically.connected

Wideo

Dodaj opinię

Marta Lutomska
Marta Lutomska
ICF Holistic Life Coach, Nauczyciel Jogi i Mindfulness
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola