Agnieszka Ługowska
Agnieszka Ługowska
coaching podróży, life coaching, coaching kariery
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Dzień dobry :) mam na imię Agnieszka i mam pewność, że spotykamy się nie przez przypadek.

Jestem psychologiem i certyfikowanym coachem w trakcie akredytacji International Coaching Federation (ICF) z kilkunastoletnim, międzynarodowym doświadczeniem zawodowym.

Głęboko wierzę w ideę coachingu, iż każdy ma w sobie nieograniczony potencjał i wszystkie potrzebne, lecz często nieuświadomione zasoby, odpowiedzi. W swojej pracy kieruję się autentycznością i indywidualnym podejściem. W coachingu jesteśmy partnerami, dlatego uczę samodzielności, a nie gotowych rozwiązań, a swoją uważnością, intuicją towarzyszę Tobie w znalezieniu sensu w chaosie myśli i przekonań, w lepszym poznaniu siebie, swoich marzeń, potrzeb, wartości, abyś mógł rozwinąć skrzydła i polecieć.

Sesje prowadzę w języku polskim i niemieckim. Pracuję w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, zgodnie ze standardami etycznymi wyznaczonymi przez International Coaching Federation (ICF).

-------------------------------------COACHING PODRÓŻY------------------------------------------

dla osób mieszkających lub zainteresowanych przeprowadzką zagranicę

Pracując ze mną możesz: - lepiej odnaleźć siebie w nowej kulturowej rzeczywistości, - zdefiniować wartości, sposób widzenia świata decydujące o Twojej satysfakcji z życia, - zwiększyć poczucie pewności siebie, - osadzić się w nowym miejscu zamieszkania i na nowym stanowisku pracy, - poprawić komunikację, - nauczyć lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych/konfliktowych.

-----------------------------------------LIFE COACHING---------------------------------------------

Pracując ze mną możesz: - wreszcie "rozgościć się w sobie”, - lepiej poznać siebie, by móc tworzyć życie w zgodzie ze sobą, - podjąć ważną decyzję życiową, - rozwinąć umiejętność zarządzania sobą w czasie, - poprawić jakość relacji z samym sobą i innymi, - stać się bardziej asertywną--nym w relacjach z innymi.

----------------------------------------COACHING KARIERY------------------------------------------

Pracując ze mną możesz: - znaleźć swoją drogę zawodową, - uświadomić sobie, jaki masz potencjał zawodowy oraz go rozwinąć, - przygotować się do powrotu na rynek pracy lub zmiany / odejścia z pracy, która Cię frustruje, - poznać swoje wartości, zainteresowania, co Cię motywuje / demotywuje, - przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, - zorganizować pracę tak, by mieć więcej czasu dla siebie, swoich bliskich, - odzyskać utraconą motywację, siłę, zwiększyć efektywność.

KIM JESTEM?

Moje zainteresowania człowiekiem zainspirowały mnie do ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim i zainteresowania się coachingiem.

Coaching jest dla mnie pasją i połączeniem dotychczasowych doświadczeń. W 2021 roku zostałam certyfikowanym coachem - ukończyłam kilkumiesięczne szkolenie coachingowe z najwyższą aprobatą ACTP ICF Mistrz coachingu, organizowane przez Szkołę Coachów Meritum. Od tego momentu towarzyszę Klientom w ich zawodowej zmianie i prywatnym rozwoju. Jestem wdzięczna, że miałam przywilej rozgoszczenia się w sobie już tylu wyjątkowym osobom.

Podróżuję po świecie i mieszkam zagranicą – obecnie w Portugalii, wcześniej w 5 innych państwach – w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Austrii. Mówię w 4 językach - polskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim.

Prywatnie bardzo cenię sobie połączenie z naturą, minimalizowanie, harmonijne życie i rozwój duchowy. Regularnie praktykuję medytację m.in.. Vipassanę i jogę (od 2020 roku jestem dyplomowaną instruktorką Hatha jogi).

Jeśli chcesz kogoś, kto będzie Cię wspierał w każdym Twoim przedsięwzięciu i wizji, jednocześnie pracując ku osiągnięciu konkretnych celów i rezultatów, to dobrze trafiłaś/-eś.

Nie wahaj się – rozgość się w sobie!


Agnieszka Ługowska | Wszystkie wydarzenia Coacha