Agnieszka Drzewiecka
Agnieszka Drzewiecka
CEO, kariera, rozwój kompetencji liderskich, komunikacja w zespole
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Relacje, zespół i komunikacja Bądź spełnionym liderem/managerem.

Zbuduj zespół, postaw na relacje i komunikacje.

W życiu i pracy lidera są ciągłe wyzwania, dążenie do celu, codzienne zmagania i niecodzienne problemy. Co zrobić by nie zwariować? Co możesz zrobić abyś mógł liczyć na zespół a zespół na Ciebie? Może warto przyjrzeć się temu. Mogę Ci w tym pomóc.

Oferuję sesje coachingowe i mentoringowe. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, gadżety, gry coachingowe i mentoringowe.

Jestem akredytowanym coachem ICF, legitymuję się też dyplomem coacha i mentora. Jestem również trenerem zmiany SPOCO.

Posiadam wykształcenie ekonomiczne o specjalności Zarządzanie finansami firm i 22 letnie doświadczenie w HR. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zarządzania. Interesuję się rozwojem osobistym i rozwojem kompetencji a także psychologią.

Jestem zwolenniczką równowagi w pracy i życiu osobistym. Na co dzień biegam, pływam i aktywnie spędzam wolny czas. Od kilku lat morsuję. Bywam wolontariuszem Parkrun Świnoujście i jestem aktywnym członkiem stowarzyszenia Biegacze Świnoujście. Angażuję się w organizację imprez i wyjazdów sportowych, integracyjnych. W 2014 roku współorganizowałam bieg na 500 osób "10 w skali Beauforta" w Świnoujściu.


Agnieszka Drzewiecka | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń