Agnieszka Stępień-Baran
Agnieszka Stępień-Baran
lifecoaching, coaching grupowy, coaching online
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Otwórz oczy i zobacz, że możesz żyć inaczej!

Mam na imię Agnieszka. Z wykształcenia jestem matematykiem, ale od zawsze pasjonował mnie człowiek. Uwielbiam obserwować ludzi i tworzyć z nimi głębsze relacje. Uważam, że coaching to sposób na pogłębienie samoświadomości, na odnalezienie indywidualnej ścieżki rozwoju, na odzyskanie wewnętrznego spokoju i pełniejsze życie w zgodzie ze sobą.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki pociech. Osobiste doświadczenia połączone z pewną dojrzałością życiową zmusiły mnie do wielu refleksji odnośnie planu na życie. Przeczytane czy zasłyszane historie mądrych kobiet stały się inspiracją dla znalezienia życiowej misji. Pragnę pomóc kobietom takim jak Ty w odnalezieniu równowagi życiowej. Biegniemy jak szalone, odnosząc po drodze sukcesy zawodowe, rodząc dzieci, wspierając partnerów… i gubiąc po trochu siebie. W tym pośpiechu nie celebrujemy ulotnych chwil, brakuje nam uważności na siebie i bliskich, towarzyszy nam stres, złe emocje, brak zrozumienia… Pora to zmienić, pora zacząć żyć z szeroko otwartymi oczami!

Serdecznie zapraszam Cię do współpracy. Oferuję sesje coachingowe online trwające ok. 1.5 godziny oraz warsztaty w kameralnej grupie kobiet. Spotkania odbywają się przy wykorzystaniu jednego z narzędzi: Zoom, Skype, Google Meet, Messenger. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie www: https://reachthewish.com/

Znajdziesz mnie również tutaj:

https://www.facebook.com/NowaJa.AgnieszkaSB

https://www.instagram.com/nowa_ja.lifecoaching/

https://www.linkedin.com/in/agnieszka-st%C4%99pie%C5%84-baran-285b2b206/

Gorąco zapraszam Cię do dołączenia do prywatnej grupy kobiet na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/3758695494177094

Nie wahaj się - sięgnij po swoje marzenia!


Agnieszka Stępień-Baran | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń