Aneta Bigdoń
Aneta Bigdoń
Coaching kompetencyjny, Biznes coaching, Coaching zmiany zawodowej, Coaching harmonijnego życia, Szkolenia
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Dzień dobry! Miło Cię gościć, cieszę się, że jesteś na moim profilu.
Sprawdź, czy to kim jestem i co wysyłam w świat, stanie się dla Ciebie inspiracją na drodze rozwoju zawodowego czy osobistego. Chcesz mnie poznać? Zapraszam dalej.

Nazywam się Aneta Bigdoń. Z zawodu jestem trenerem i szkoleniowcem, z wykształcenia pedagogiem oraz specjalistą psychologii w zarządzaniu, z pasji – nauczycielem i edukatorem. Wybrałam tą ścieżkę, ponieważ moją misją jest wzmacnianie innych w rozwoju – to mój życiowy cel.
Pracuję jako wewnętrzny trener działu sprzedaży w branży telemarketingu oraz ekspert w zakresie szkoleń twardych (np. produktowe, instruktażowe) i miękkich (kompetencje społeczne, obsługa klienta). Te drogi ukształtowały mnie jako coacha, który jest partnerem dla innych poprzez towarzyszenie im w odkrywaniu siebie i realizowaniu życiowego potencjału. 

W pracy indywidualnej stawiam na harmonijny rozwój człowieka - uważam, że jesteśmy całością o którą warto zadbać w wielu aspektach.
Pomagam zwłaszcza osobom pragnącym zmiany, przygotowującym się do podjęcia nowych działań, zarówno w życiu zawodowym, jak i w sferze osobistej (może to być zmiana związana z nauką, karierą, stylem życia, czy jakąkolwiek inną dziedziną).
Prowadzę osoby, które przygotowują się do podjęcia pracy w sprzedaży bądź chcą rozwijać kompetencje na stanowiskach handlowych.
Pracuję również z ekspertami, których celem jest rozwijanie swojej wiedzy, umiejętności i postawy, by mogli skutecznie, twórczo i radośnie wykorzystać kompetencje w pracy czy w życiu prywatnym.
Jako coach zajmuję się głównie:
- coachingiem życiowym (life coachingiem)
- coachingiem kariery (career coachingiem)
- coachingiem kompetencyjnym
- coachingiem biznesowym.
Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym i w duchu kluczowych kompetencji coacha wskazanych przez International Coach Federation (ICF).
Jako partner w biznesie zajmuję się szeroko pojętnym rozwojem ludzi, co uznaję za podłoże progresu organizacji, zarówno pod względem finansowym, jak i społecznym.

Jestem człowiekiem renesansu, mam szeroki horyzont i tak też patrzę na rzeczywistość. Z natury jestem jak kot – indywidualistka chodzącą własnymi ścieżkami. W życiu cenię wartości takie jak: zdrowie, relacje, wolność, niezależność, spokój, harmonia.

Zapraszam, zadzwoń lub napisz:
+48 535 246 810, anebig@wp.pl

Serdeczności,
Aneta Bigdoń


Aneta Bigdoń | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń