Aneta Bigdoń
Aneta Bigdoń
Coach harmonijnego życia, Trener Call Center, Mistrz gry Heros Navigares® Podróż Bohatera®, Twórca marki Aneta Bigdoń Coaching & Szkolenia
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Dzień dobry! Miło Cię gościć, cieszę się, że jesteś na tym profilu. Sprawdź, czy to kim jestem i co wysyłam w świat, stanie się dla Ciebie inspiracją na drodze Twojego Osobistego Mistrzostwa. Chcesz mnie poznać? Zapraszam dalej.

Z zawodu jestem trenerem i szkoleniowcem, z wykształcenia pedagogiem oraz specjalistą psychologii w zarządzaniu, z pasji – nauczycielem i edukatorem. Wybrałam te ścieżki, ponieważ moją misją jest wzmacnianie innych w rozwoju – to mój życiowy cel. Pracuję jako wewnętrzny trener działu sprzedaży w branży telemarketingu oraz ekspert w zakresie szkoleń twardych (np. produktowe, instruktażowe) i miękkich (kompetencje społeczne, obsługa klienta). Te drogi ukształtowały mnie jako coacha, który jest partnerem dla innych poprzez towarzyszenie im w odkrywaniu siebie i realizowaniu życiowego potencjału na bazie indywidualnych talentów.

Pomagam głównie osobom przygotowującym się do podjęcia nowych działań, zarówno w życiu zawodowym, jak i w sferze osobistej (może to być zmiana związana z nauką, karierą, stylem życia, czy jakąkolwiek inną dziedziną).
Prowadzę również osoby, które przygotowują się do podjęcia pracy w działach sprzedaży i chcą rozwijać swoją karierę na stanowiskach handlowych czy menedżerskich.

Jako coach zajmuję się głównie tematyką:
- biznesową (coaching narzędziowy-korporacyjny, zorientowany na wzrost wyników)
- rozwoju i zmiany zawodowej (przygotowanie do awansu/sukcesji/objęcia nowego stanowiska)
- równowagi, dobrostanu, wewnętrznej spójności, odkrywania swojego powołania i realizacji wizji życia.
Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym i w duchu kluczowych kompetencji coacha wskazanych przez International Coaching Federation (ICF).

Prowadzę szkolenia/warsztaty/wykłady przede wszystkim z zakresu:
- sprzedaży – trening umiejętności
- metodyki pracy szkoleniowej (dla trenerów i kandydatów na trenerów)
- szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Jako partner w biznesie zajmuję się rozwojem ludzi, co uznaję za podłoże progresu organizacji, zarówno pod względem finansowym, jak i społecznym.

Jestem koordynatorem i uczestnikiem grupy mastermind mającej na celu wsparcie w budowaniu biznesu szkoleniowego-coachingowego.

W pracy z Klientami wykorzystuję:
- narzędzie Heros Navigares® - Podróż Bohatera®
- metodę błyskawicznej motywacji dra Michaela Pantalona.

Prywatnie, jestem człowiekiem renesansu, mam szeroki horyzont i tak też patrzę na rzeczywistość. Z natury jestem jak kot – indywidualistka chodzącą własnymi ścieżkami. W życiu cenię wartości takie jak: zdrowie, relacje, wolność, niezależność, spokój, harmonia.

Zapraszam, zadzwoń lub napisz.

Serdeczności,
Aneta Bigdoń


Aneta Bigdoń | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń