Angelika Kajrys
Angelika Kajrys
Pomagam zwiększać wartość sprzedaży, Trener i Mentor sprzedaży, Coach ICF, miłośniczka "on the job training"
śląskie/on-line
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Moją pasją jest sprzedaż. 

Mogę wesprzeć Cię w drodze do osiąganiu sukcesów w sprzedaży, a jeśli prowadzisz swoją firmę wspomogę w dążeniu do zwiększenia wartości sprzedaży Twoich usług i produktów. 

Sesje coachingowe pomogą Ci odnaleźć w sprzedaży swoje wartości, wyznaczyć cel i ścieżkę jego realizacji, uwzględniając możliwe opcje, Twoje naturalne predyspozycje i czynniki hamujące Twój rozwój. Co więcej możesz popracować nad swoimi przekonaniami, wzmocnić swoją wewnętrzną motywację i po prostu czuć się spełnionym w tym co robisz. 

Praktyczny trening indywidualny i mentoring sprzedażowy wyznaczy obszary do rozwoju, dzięki którym będziesz coraz efektywniej wykonywać swoją pracę i częściej osiągać sukcesy zawodowe. Plan Twojego rozwoju ustalamy wspólnie, a wypracowane rozwiązania są osadzone w Twojej branży i realiach Twojej pracy. Na każdym etapie swojego rozwoju, nawet po zakończeniu działań rozwojowych możesz liczyć na moje wsparcie, aby utrzymać osiągnięte rezultaty. Dodatkowo wypracujemy narzędzia do dalszego samorozwoju, abyś sam mógł się doskonalić w sprzedaży. 

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, zapraszam do kontaktu. Porozmawiamy i zdecydujesz czy i jak chcesz współpracować :)


Angelika Kajrys | Wszystkie wydarzenia Coacha