Aleksandra Pamphlett
Aleksandra Pamphlett
Life & Business Coach, Psycholog
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem certyfikowanym Coachem i Psychologiem z ponad 7-letnim doświadczeniem. Pracuję zarówno w języku polskim i angielskim. Zapraszam na bezpłatną konsultację: https://calendly.com/innerpotential/konsultacjawstepna

Moje doświadczenie obejmuje kilka tysięcy godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowo jak i indywidualnie. Coach Biznesu w organizacjach, Life Coach dla dorosłych czy psycholog w poradni rodzinnej, to tylko niektóre z wielu źródeł mojego doświadczenia.

Potencjał, siła i odwaga jest w każdym z nas. Jednak czasami z rożnych powodów one zanikają. 

Coaching pomoże Ci odkryć siebie na nowo, zbudować pewność siebie, podnieść kompetencje i stworzyć nowy plan na życie. 

Pracuję znanymi, sprawdzonymi, efektywnymi i bezpiecznymi technikami, opartymi o rzetelną wiedzę psychologiczną. Pracując ze mną otrzymasz profesjonalną pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Każdego traktuję bardzo indywidualnie i zapewniam całkowitą dyskrecję wynikającą z etyki mojego zawodu. 

Oferuję coaching indywidualny oraz biznesowy.

Life Coaching to forma pracy nad rozwojem osobistym. Proces w którym człowiek, wykorzystując swoje zasoby, znajduje sposoby na rozwiązanie problemów i przełamanie barier. Wiele osób pyta skąd mają wziąć te zasoby ponieważ sytuacja, w której się znajdują uniemożliwia im dostrzeżenie ich. U podstaw coachingu leży wiara w to, że człowiek ma wszelkie możliwości, aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu, które jest najlepsze dla niego w danym momencie życia.

Coaching Biznesowy to forma wsparcia adresowana do menedżerów i ich zespołów, wyższej kadry zarządzającej, oraz osób które startują w biznesie i od samego początku chciały by zyskać wsparcie.
Coaching jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które stoją na rozdrożu swojej kariery, lub nie odnajdują zadowolenia w swojej dotychczasowej pracy.


Aleksandra Pamphlett | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń