Artur Zwiech
Artur Zwiech
coaching kryzysowy, coaching kariery, mentoring
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem coachem/mentorem kryzysowo, konsultantem kryzysowym (akredytowanym przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu), coachem kariery (ukończyłem Szkołę Coachów Grupy Set), konsultantem ds. uzależnień i współuzależnienia oraz przedsiębiorcą zarządzającym firmą doradczą oraz fundacją. Pomaganiem zajmuję się od wielu lat i myślę, że poza ukończeniem kilku kierunków studiów i licznych szkoleń umiejętność w wspieraniu ludzi ułatwia mi fakt, że kiedyś sam będąc w kryzysie wiedziałem do jakich specjalistów zgłosić się po profesjonalną pomoc i tym samym umiałem sobie pomóc … wydaje się, że z niezłym skutkiem 🙂

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku ekonomicznym (UE w Katowicach) oraz  studia podyplomowe – Excecutive Master of Business Administration (CH-Szkoła Główna Menadżerska), terapię uzależnień oraz współuzależniania (WSNS w Lublinie), Psychologię uzależnień (CH – Główna Szkoła Menadżerska). Żeby zgłębić jeszcze bardziej wiedzę dotyczącą zachowań i funkcjonowania człowieka w społeczeństwie studiuję obecnie Psychologię (jednolite studia magisterskie – CH-Szkoła Główna Menadżerska.) oraz Psychotraumatologię (studia podyplomowe – CH-Szkoła Główna Menadżerska). Brałem również udział w licznych szkolenia z zakresu psychologii, psychoterapii, coachingu, mentoringu oraz doradztwa biznesowego.

Jestem właścicielem firmy doradczej Finangro Sp. z o.o. oraz fundatorem i prezesem Fundacji Inicjatyw „Jestem Przedsiębiorczy”, której jedną z misji jest reintegracja oraz szeroko rozumiana pomoc osobom będącym w kryzysie oraz narażonym na wykluczenie społeczne i zawodowe.


Artur Zwiech | Wszystkie wydarzenia Coacha