Monika Szwałek-Kowalczyk
Monika Szwałek-Kowalczyk
Life coach, mentor, dzielna kobieta, coaching dla kobiet, coaching indywidualny, coaching online, coaching w oparciu o wartości chrześcijańskie
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

BĄDŹ DOBREJ MYŚLI DZIELNA KOBIETO:)

"Dzielna kobieta - trudno o taką - jej wartość przewyższa perły. Dziarskość i dostojność jest jej strojem, z uśmiechem na twarzy patrzy w przyszłość" Prz. 31;10,25

  Moim pragnieniem jest pomagać Kobietom, które znalazły się w przełomowym momencie swojego życia i poszukują wąskiej drogi dla Siebie. Drogi, która prowadzi do spełnienia, do odkrycia prawdy o Sobie, gdzie to, co Ci nie służy, co Cię blokuje i jest dla Ciebie ciężarem będziesz mogła zmienić na to, co Cię będzie budowało, wspierało i dodawało odwagi. Pomogę Ci odkryć Siebie na nowo, tak abyś pomimo burz, rosnącej niepewności mogła czerpać pokój, poczucie bezpieczeństwa, tak by każdy dzień był dla Ciebie niepowtarzalnym darem. Zapraszam Cię do wspólnej podróży.

Jestem dzielną kobietą w drodze. Na pewnym etapie mojego życia, gdy poszukiwałam swojego celu życiowego podjęłam decyzję, by zostać coachem i w następstwie ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu studia podyplomowe Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. To tam po raz pierwszy doświadczyłam mocy coachingu, że jest on żywy i twórczy. Wtedy też pod wpływem przełomowych dla mojego życia wydarzeń zobaczyłam, że człowiek owszem może i to wiele zdziałać, jednak ma swoje granice "wpływu". To wówczas szczerze nawróciłam się do Boga i odkryłam, że to, co niemożliwe dla człowieka, możliwe jest dla Boga. Od tamtych wydarzeń swoje życie, pracę, wszelkie relacje opieram na wartościach chrześcijańskich, po prostu żyję nimi. Dzięki współpracy ze mną możesz liczyć, że dostarczę Ci wzruszeń, poruszeń, a może nawet wstrząsów:) Wszystko jednak w poszanowaniu Twoich potrzeb i wartości.

Intencją moich działań jest abyś:

  • nabrała śmiałości w odkrywaniu Siebie,
  • otwarcie, bez poczucia winy i wstydu mówiła o Swoich potrzebach, marzeniach, obawach,
  • miała zaufanie do własnych możliwości opartych na Twoich zasobach, talentach, mocnych stronach i kluczowych cechach osobowości,
  • konsekwentnie dążyła do realizacji celów ważnych dla Ciebie,
  • opracowywała odważne, twórcze strategie rozwiązywania wszelkich pojawiających się trudności, na które masz realny wpływ.

Pomogę Ci, odkryć życie na miarę dzielnej Kobiety, która z uśmiechem patrzy w przyszłość.  

Ja już zachwycam się Tobą, ponieważ wiem, że każda Kobieta nosi w Sobie niepowtarzalną siłę i zaradność, które są Jej życiowym turbo napędem:)

Czekam na Ciebie, by móc Ci towarzyszyć i wspierać na Twojej drodze do miejsca, za którym tęsknisz. W tym celu zapraszam Cię na darmową, około 40 minutową rozmowę, podczas której poznamy się i zdecydujemy, czy w tą podróż wybierzemy się razem. Doświadcz tego, jakby to było, gdybyśmy razem współpracowały :)

 


Monika Szwałek-Kowalczyk | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń