Witek Janowski
Witek Janowski
Business & Life Coaching
Wrocław || Cała Polska Online
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Prowadzę profesjonalny coaching osobisty i biznesowy, szkolenia oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Mam wieloletnie doświadczenie managerskie z branży finansowej, rozwojowej oraz eventowej. Byłem też wykonawcą i promotorem zaangażowanym we wrocławską scenę muzyki niezależnej. Współtworzę projekt ManKind - męskie kręgi we Wrocławiu, przestrzeń do rozmów o życiu, emocjach oraz potrzebach. Dowiedz się więcej o ManKind. Udzielam się jako wolontariusz dla Single Homeless Project, wspierając mentalnie Polaków na emigracji.

Praktyczną wiedzę z zarządzania zespołami, rozwiązywania konfliktów, prowadzenia negocjacji, wykorzystywania technik komunikacji w pracy zespołowej przekazuję jako mentor.

Uczę stosowania coachingowego stylu zarządzania, wspieram w rozwoju i treningu kompetencji miękkich, pomagam budować niezwykle ważną w pracy menedżerskiej empatię i odwagę menedżerską oraz pokazuję jak prowadzić coachingi „on the job”. Pracuję również z całymi zespołami.

Sprawdź moją pełną ofertę na stronie https://www.witekjanowski.pl/coaching-wroclaw

  • Skończyłem studia podyplomowe certyfikowane przez Izbę Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku Coaching w Biznesie.

  • Obecnie przygotowuję się do roli psychoterapeuty w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

  • Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego z dyplomem z prawa gospodarczego i handlowego.

  • Brałem udział w wielu kursach, warsztatach i szkoleniach z zakresu coachingu, przywództwa, technik komunikacji, negocjacji, pracy ze stresem i pomocy psychologicznej (RTZ) oraz rozwoju osobistego, w procesach grupowych i indywidualnych.

  • Swoją pracę z klientami coachingu poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Teraz to jedyny czas jaki mamy. Chcę wykorzystać go najlepiej jak potrafię. Kieruję się tą regułą od momentu, w którym przyznałem przed samym sobą, że tylko ja mam wpływ na to jakie będzie moje życie. To pozwoliło mi zyskać odwagę do robienia tego co naprawdę czuję.

Po kilkunastu latach pracy w biznesie poczułem, że potrzebuję nowej energii. Pozbyłem się obciążających przekonań, pracy, przymusów i ruszyłem w świat bez biletu powrotnego. Spędzone blisko 50 dni na szlakach Himalajów w Nepalu, przejechane ponad 7000 km wzdłuż Australii, życie w zgodzie z naturą na tajskiej prowincji i bliskie spotkania z dzikimi zwierzętami na Borneo, pomoc dla nepalskiej szkoły podstawowej to moje niektóre wspomnienia z 1,5 rocznej wyprawy. Podróże są dla mnie szansą do rozwijania siebie przez kontakt ze światem innych kultur i przekraczanie własnych granic.

Spójność, rozwój i wolność to wartości, które napędzają mnie w życiu i nadają mu znaczenie. Praktykuję uważność, dążę do życiowej równowagi, a także świadomego podejście do zrozumienia siebie i otoczenia.

Uwielbiam góry oraz sport. Przebiegłem dwa maratony górskie i kilkanaście półmaratonów. Ciągle to lubię, tak samo jak pisanie o coachingu, rozwoju osobistym i podróżach. Interesuję się psychologią i psychoterapią.


Witek Janowski | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń