Ewa Hrehorowicz
Ewa Hrehorowicz
Coaching kariery | coaching biznesowy | coaching menagerski
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem dyplomowanym coachem IC, socjologiem, oraz doradcą zawodowym.
Pracuję głównie w obszarach coachingu KARIERY, doradztwa zawodowego oraz świadomego kreowania wizerunku.
Prowadzę warsztaty dla kobiet- głównie z pracy w obszarze pewności siebie, budowania poczucia własnej wartości oraz świadomego kreowania własnego wizerunku.
Ostatnie 15 lat pracowałam jako manager w dużych organizacjach finansowych, wspierając ludzi oraz procesy w efektywnej realizacji celów zarówno biznesowych jak i osobowych.
Na przestrzeni lat rekrutowałam i wyszkoliłam setki osób.
Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji oraz cyklicznej oceny pracowników, aktywnie pracowałam jako Assesor podczas Accessment Cenrer i Development Center. Zdobyte doświadczenie obecnie efektywnie wykorzystuje w pracy coacha oraz doradcy zawodowego wspierając klientów w realizacji ich celów zawodowych.
Podczas ostatnich kilkunastu lat pracy ukończyłam szereg szkoleń z zakresu motywacji, psychologii w biznesie, zarządzania zmianą, lean management, oraz wsparcia w biznesie. Obecnie jestem w trakcie studiów HR Business Partner.
Coaching kariery.
W swojej pracy głównie zajmuję się wsparciem klientów w zakresie ich celów związanych z pracą oraz świadomym budowaniem kolejnych etapów kariery zawodowej.
Podczas sesji z coachingu kariery aktywnie wspieram na etapie procesu szukania pracy oraz odkrywania swoich talentów i mocnych stron jak również w obszarze wzmacniania pewności siebie.
Pomagam klientom na wszystkich etapach kariery zawodowej w podejmowaniu świadomych decyzji co do rozwoju i kierunku ich kariery.
Pracuję zarówno z osobami które dopiero stawiają pierwsze kroki na płaszczyźnie zawodowej, ze specjalistami oraz managerami czy prezesami firm. Aktywuje do działania, uważnie słucham potrzeb klienta i zachęcam do definiowania celów - krótko i długofalowych w oparciu o świadome wybory klienta.
MOTYWUJE DO DZIAŁANIA, jestem obecna tu i teraz- wspierając klienta podczas całego procesu coachingu, począwszy od definiowania celów oraz na etapie ich realizacji.
Profesjonalnie przygotowuje do zmiany pracy, przy przekwalifikowaniu czy do awansu.
Pomagam przy tworzeniu CV, przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych oraz procesów Accessment Center oraz development Center. Moją pasją jest wspieranie ludzi w odnajdywaniu ich talentów oraz zgodnie z nimi budowanie wymarzonych ścieżek kariery.
Olbrzymią satysfakcję daje mi poczucie, że uczestniczę w świadomych wyborach moich klientów- dzięki którym sięgają po swoje marzenia. Jestem uważna na potrzeby moich klientów, lubię inspirować, potrafię dzielić się wiedzą.
Zrób pierwszy krok by sięgnąć po to o czym marzysz i umów się na sesję.
Zapraszam do kontaktu Ewa Hrehorowicz
tel. 691702264
Strona: www.coachwbiznesie.pl
Pracuję online- cała Polska
Stacjonarnie - Wrocław


Ewa Hrehorowicz | Wszystkie wydarzenia Coacha