elżbieta szydłowska-sankiewicz
elżbieta szydłowska-sankiewicz
Executive Business Coaching, Business Mentoring, Business Consulting & Advisory, Doradztwo biznesowe - zarządzanie, sprzedaż, marketing, transformacja, rynek polski i rynki międzynarodowe
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Dzień dobry!

Pracuję w biznesie ponad 25 lat, przez ponad 20 lat na stanowiskach dyrektora, członka zarządu, wiceprezesa a od ponad 7 lat jako niezależny doradca, mentor i coach dla prezesów, właścicieli firm i founderów.

Wspieram na trzy sposoby:

  • jako Executive Business Coach
  • jako Business Mentor
  • jako Doradca lub Partner sparringowy w transformacji i budowaniu rozwoju firmy, głównie w obszarach Zarządzanie, Sprzedaż, Marketing

Moją pracę opieram o bardzo bogate, wielowymiarowe doświadczenie w biznesie, w dynamicznych firmach i branżach, a także o kompleksową edukację, w tym certyfikaty i tytuły:

  • MBA, Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University, tytuł Master of Business Administration
  • Erickson Coaching International, tytuł Erickson Professional Coach

Pracuję dla firm i osób prywatnych. Jestem realistą i praktykiem - dlatego moje wsparcie zawsze skoncentrowane jest na rozwiązaniach - zarówno w metodzie coachingu, mentoringu jak i doradztwie.

Doskonale rozumiem środowisko międzynarodowe, budowanie pozycji firmy na rynkach ale też budowanie sprawnych relacji i zespołów, wprowadzanie nowych produktów do oferty i na rynek oraz... potrzeby wynikające z samotności menedżerów na szczycie.

Jestem dojrzałym, elastycznym i dyskretnym partnerem - z każdym współpracuję według indywidualnie ustalonego planu i zasad. Czyli całość szyta na miarę - jak w dobrym butiku:)

Więcej o mnie na www.businessboutique.pl

Zapraszam do kontaktu!

Elżbieta Szydłowska-Sankiewicz, MBA, EPC


elżbieta szydłowska-sankiewicz | Wszystkie wydarzenia Coacha