Ewa Cisło
Ewa Cisło
life coaching, coaching rodzicielski, coaching kariery
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem coachem, trenerem, socjoterapeutką – czyli specjalistą od budowania i naprawiania relacji z innymi ludźmi, a także rozwoju osobistego.  Najważniejszą wartością i wspólnym mianownikiem ról, które pełnię, jest dobro drugiego człowieka.

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z zakresu socjoterapii na Uniwersytecie Pedagogicznym, jak również szkołę trenerską i coachingową, kilka kursów z zakresu psychologii i psychodietetyki - w zasadzie nieustannie się dokształcam. Od kilkunastu lat nieprzerwanie pracuję z ludźmi, wykonując rożne zawody, które łączy jeden mianownik – pomoc i wsparcie w rozwoju.

Ostatnie pięć lat mojego życia zawodowego podzieliłam równo między trzy obszary – pracę z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym i demoralizacją (praca w domu dziecka i placówkach opiekuńczo – wychowawczych), szkolenia dla firm i instytucji państwowych (ponad 500 godzin przeprowadzonych szkoleń) oraz coaching indywidualny (współpracę ze mną podjęło kilkadziesiąt osób, a łączny czas wszystkich spotkań dobił prawie 1000 godzin!).

To ogrom czasu, wiedzy i doświadczenia, to otwartość na drugiego człowieka, empatia i mądre wsparcie, którym z radością się dzielę. Pracując ze mną otrzymasz profesjonalną pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Każdego traktuję bardzo inntaktudywidualnie, z ogromnym szacunkiem i delikatnością. Zapewniam całkowitą dyskrecję wynikającą z etyki mojego zawodu.

Pracuję zarówno w formule "twarzą w twarz" jak i on-line. Zapraszam do kontaktu!

Cena: 130zł/h


Ewa Cisło | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń