Izabela Helman
Izabela Helman
coach/terapeuta
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Nazywam się Izabela Helman 

Jeśli czytasz ten opis i czujesz, że rezonuje on z Twoim wnętrzem, to nie lekceważ szansy na to, żeby sobie pomóc. Jestem tutaj po to, żeby Cię poprowadzić. Będzie to wymagało odwagi z Twojej strony, ale nie zostawię Cię na tej drodze i nie puszczę Twojej dłoni, aż do momentu, kiedy transformacja na najgłębszych poziomach emocji, duszy i ciała zacznie rozbrzmiewać w Twoim wnętrzu.

Kiedy spokój, poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia zacznie powoli kiełkować, nie będziesz już potrzebować mojego przewodnictwa. To znak Twojej gotowości i cel moich sesji.

Wiem jak bardzo strach może blokować dalsze próby działania, w kierunku własnego uzdrowienia. Wiem to, ponieważ sama zmagałam się z problemami, które wpędziły mnie w labirynty mroku. Poprzez głęboką i ciężką pracę nad sobą, odzyskałam jasność widzenia. Moje doświadczenie w pracy z cieniem początkowo wynikało z autopsji, a przez następne lata edukowałam się, tak, by nabrać gotowości do odpowiedzialnej pracy z osobami w potrzebie. Obecnie udało mi się pomóc już bardzo wielu osobom, które wcześniej postrzegały swoją sytuację jako krytyczną. 💚

W swojej pracy korzystam z potężnego narzędzia jakim jest metoda EMBRACE THERAPY ®

To metoda natychmisatowej zmiany perspektyw i uwalniania emocji, poprzez powrót do pamiętania KIM JESTEM. To nie zmiana w obrębie samych emocji, tak, aby zamienić te pozornie „złe” emocje na te „dobre”, ale wyjśćie z ZAPOMNIENIA, które sprawia, że cierpimy.

Embrace z ang. to „objęcie”, co w przypadku tej metody oznacza OBJĘCIE MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ, co prowadzi do pełnej Akceptacji, która ma źródło w Świadomości.

To innowacyjne i bardzo skuteczne podejście do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, gdyż podczas sesji to właśnie podświadomość DOJRZEWA do świadomości tego Kim Jest. Cała transcendencja odbywa się za zgodą i wolą dziecięcej podświadomości. To Ona stawia się w różnych swoich odsłonach i w różnych czaso-przestrzeniach do pozornie trudnych sytuacji i emocji. Robi to, bo zaczyna ufać Świadomości i odkrywa przy tym smak bezwarunkowej Miłości. A Miłość ta, choćby przez chwilę i tylko raz w pełni odczuta, jest tym czego Dziecięcy Podświadomy Umysł będzie chciał więcej.

I tak oto dzięki Embrace Therapy® masz szansę uwolnić trudne emocji od obrazów z przeszłosci, teraźniejszości oraz czarnych scenariuszy pisanych na przyszłość. Masz szansę przypomnieć sobie Kim Jesteś i ugruntować się w pamiętaniu o TYM. Bo nic z zewnątrz nie da nam takiego poczucia PEŁNI, LEKKOŚCI, SPOKOJU i ZAUFANIA jak pamiętanie o właśnej Mocy.

Czujesz w sobie gotowość na uzdrawiającą sesję ze mną?
Zapraszam Cię do kontaktu,


Izabela Helman | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń