Julia Lenarczyk
Julia Lenarczyk
Trenerka mocnych stron i talentów Gallupa
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem certyfikowaną trenerką talentów Gallupa oraz dyplomowanym coachem.  Specjalizuję się w obszarze diagnozowania osobistego i zespołowego potencjału oraz zwiększaniu satysfakcji z pracy.

Konsultuję wyniki testu talentów Gallupa dla klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzę warsztaty dla grup i zespołów, procesy rozwoju talentów dla liderów i managerów oraz indywidualne sesje mające na celu zwiększanie satysfakcji z pracy. Jako trenerka mocnych stron i coach współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Microsoft Polska, Allegro Agency, Design Mentorship, Brainstorm Group, Laudato Si Movement, Trójką Polskie Radio i Telewizją Polską. 

Przeprowadziłam ponad 2000h sesji indywidualnych i warsztatów, wspierając managerów, zespoły oraz klientów indywidualnych w odkrywaniu przestrzeni ich największego potencjału, zwiększaniu efektywności, podnoszeniu zaangażowania i satysfakcji z pracy.

Jeśli chcesz odkryć swoje talenty, lepiej zrozumieć siebie, zwiększyć swoją efektywność, znaleźć pracę dopasowaną do siebie i swoich potrzeb, myślisz o zmianie zawodowej lub przebranżowieniu, umów się na bezpłatną konsultację wstępną.

Możesz to zrobić tutaj: https://calendly.com/julialenarczyk/konsultacja

Zajrzyj na https://julialenarczyk.pl/ i dowiedz się więcej!


Julia Lenarczyk | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń