Julia Lenarczyk
Julia Lenarczyk
Trenerka mocnych stron i talentów Gallupa
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Jestem certyfikowaną trenerką mocnych stron i talentów Gallupa (certyfikacja w Instytucie Gallupa w Stanach Zjednoczonych) oraz dyplomowanym coachem, specjalizującym się w obszarze osiągania i zwiększania satysfakcji zawodowej.

Posiadam ponad 600h doświadczenia w pracy z klientami indywidualnymi i zespołami, w tym dwuletnie doświadczenie w codziennej pracy nad rozwojem talentów w mocne strony na bazie badania Clifton Strengths, zwanego w Polsce testem talentów Gallupa. Jako trenerka mocnych stron i coach współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Allegro Agency, Design Mentorship i Telewizją Polską.

Jestem pasjonatką rozwoju osobistego i narzędzi wspierania rozwoju, które pomagają rozwijać innym, a także mi samej, swój największy potencjał. Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje przede wszystkim nauczanie indywidualne i grupowe na praktycznie wszystkich poziomach edukacji oraz profesjonalne tworzenie treści. Uczyłam dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, pracowałam w warszawskich szkołach językowych i przedszkolu dwujęzycznym. Wspomagałam również fundację United Ways oraz Akademię Przyszłości jako tutor. Pracując jako content manager współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works i Himalaya Herbals. W międzyczasie skończyłam Antropologię Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, roczny kurs kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, odbyłam staż dziennikarski w Radiu TOK FM oraz w agencji wydającej magazyny branżowe.

Pomimo wielu różnych doświadczeń zawodowych, to rozwój osobisty pozostawał moją największą pasją, której poświęcałam każdą wolną chwilę. Chęć odkrywania siebie i innych sprawiła, że ukończyłam studium teatralne, a także liczne szkolenia rozwojowe i procesy indywidualne – mam za sobą własne procesy coachingowe, mentoringowe, mastermind (jako Klient) oraz wielomiesięczną terapię – zarówno w nurcie poznawczo-behawioralnym, jak i psychodynamicznym. Kilka lat temu postanowiłam zrewolucjonizować swoje życie i zamienić moją największą pasję w pracę.

Ukończyłam akredytowaną przez International Coach Federation szkołę coachingu oraz szereg szkoleń, dzięki którym zdobyłam narzędzia potrzebne do tego, żeby skutecznie wspierać w rozwoju innych. 

Dziś pracuję w 100% online, jednocześnie podróżując na pełen etat, spełniając swoje marzenia i realizując najważniejsze życiowe wartości.

Na co dzień, korzystając z nowoczesnych narzędzi i komunikatorów, prowadzę warsztaty dla grup i zespołów dotyczące rozwoju talentów Gallupa na bazie programu edukacji psychologicznej stworzonego przez Instytut Gallupa i indywidualne sesje skoncentrowane na rozwijaniu i efektywnym wykorzystaniu talentów, a także procesy coachingowe mające na celu odnalezienie swojej zawodowej drogi i zwiększenie satysfakcji z pracy.

Zapraszam Cię do współpracy,

Julia Lenarczyk-Kowalska


Julia Lenarczyk | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń