Karolina Żmudzka
Karolina Żmudzka
coaching kariery
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

KIM JESTEM
Jestem psychologiem, akredytowanym coachem i superwizorem Izby Coachingu z 8-letnim doświadczeniem, trenerem, diagnostą i terapeutą. Specjalizuję się w coachingu kariery. Dlaczego? Bo odkąd pamiętam, robiłam to, co kocham. Od dziecka intuicyjnie angażuję się w to, co daje mi satysfakcję, spełnienie i radość. Talenty, które spontanicznie zrodziły się we mnie we wczesnych latach dzieciństwa, mają bardzo dużo wspólnego z tym, co robię dzisiaj. Mogę śmiało powiedzieć, że moje życie wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Z naturalną łatwością przychodzi mi odkrywanie w ludziach ich potencjału. Inspiruję i pomagam im spełniać marzenia.

ODKRYWAM POTENCJAŁ LUDZI
Od 13 lat pracuję z ludźmi, którzy stoją u progu ważnych decyzji i zmian, poszukują swojej drogi, chcą odkryć siebie i poczuć w życiu spełnienie. Pomagam im odkrywać i wykorzystywać swoje predyspozycje, umiejętności i talenty, by mogli żyć i pracować z pasją. Pracuję eklektycznie integrując zdobytą wiedzę i bogate doświadczenie z różnych obszarów moich zainteresowań osobistych i zawodowych (m.in. coaching, terapia, praca z ciałem, taniec, muzyka, praca z głosem, zdrowie, duchowość, turkusowe zarządzanie, budowanie marki). Na ludzi i świat patrzę holistycznie i systemowo. Mam bogate doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, seniorami, rodzinami.

STOSUJĘ SPRAWDZONE METODY
Korzystam z rzetelnych narzędzi psychometrycznych: mam uprawnienia do stosowania testów psychologicznych, jestem Certyfikowanym Trenerem narzędzia FRIS® Style myślenia, Certyfikowanym Konsultantem narzędzi Psytech International: Kwestionariusza osobowości 15FQ+ oraz kwestionariusza Wartości i motywacji Values&Motive Inventory. W pracy z klientami wykorzystuję m.in. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach (SFBT), Gestalt, Racjonalną Terapię Zachowań, dramę oraz niewerbalne techniki pracy z ciałem - praktykę świadomego ruchu Laban Bartenieff Movement System. Swoją pracę poddaję superwizji u akredytowanych superwizorów Izby Coachingu oraz konsultuję z psychoterapeutami.

WSPIERAM BIZNES
Pracuję w biznesie w obszarze coachingu kariery i talentów, budowania kompetencji i postaw pracowników, realizacji programów rozwojowych, sesji AC/DC, rekrutacji. Pomagam świadomie planować zatrudnienie, projektuję indywidualne ścieżki kariery i programy rozwojowe, opracowuję ścieżki rozwoju talentów, rozwijam strategiczne kompetencje menadżerów, buduję zespoły. Wspieram menadżerów w ich miejscu pracy, by mogli maksymalnie wykorzystać swój potencjał i uchronić się od wypalenia zawodowego. Jako certyfikowany International Values Consultant (IVC) pomagam organizacjom budować wewnętrzny system wartości. Działam również w obszarze employer brandingu, budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, project i event managementu, wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

DZIAŁAM NA RZECZ PROFESJONALNEGO COACHINGU W POLSCE
Od 2014 roku aktywnie angażuję się w promowanie profesjonalnego coachingu w Polsce. Obecnie od 2018 r. pełnię funkcję Wiceprzewodniczącej Komisji Rewizyjnej Izby Coachingu. W latach 2014 – 2016 byłam Dyrektorem Oddziału Lubelskiego Izby Coachingu, a w 2016 – 2017 jako członek Prezydium Izby Coachingu zarządzałam zespołem kilkunastu dyrektorów i vicedyrektorów w 15 oddziałach IC na terenie całej Polski wdrażając systemowo wiele projektów w organizacji. Byłam współtwórcą, koordynatorem merytorycznym i organizatorem I, II i III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” oraz występowałam w roli prelegenta na wielu konferencjach zakresu coachingu i rozwoju osobistego.

UCZĘ COACHINGU
Wspieram w rozwoju coachów – jestem ich nauczycielem, mentorem, superwizorem. Pomagam im na drodze rozwoju oraz w budowaniu prosperującej ścieżki kariery. Jestem kierownikiem merytorycznym i wykładowcą na akredytowanych przez Izbę Coachingu studiach podyplomowych „Coaching i Mentoring” na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Prowadziłam zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na studiach podyplomowych: „Wellbeing w organizacji” i „Coaching w biznesie” oraz na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na studiach podyplomowych „Coaching biznesowy”.

WSPIERAM RODZINY
Przez 9 lat pracowałam jako psycholog, terapeuta, doradca zawodowy, coach oraz diagnosta z dziećmi i młodzieżą w wieku 7-18 lat i ich rodzicami. Jestem certyfikowanym realizatorem i trenerem programu kształtującego umiejętności wychowawcze „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz współautorką książki „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych.", w której zebranych jest kilkanaście moich autorskich scenariuszy warsztatów z tematyki coachingu kariery dla młodzieży. Wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z rodzinami pomaga mi rozumieć i systemowo patrzeć na procesy zachodzące w firmach i organizacjach. INSPIRUJĘ Jestem dla moich klientów inspiracją jako człowiek. Dzięki moim różnorodnym doświadczeniom życiowymi zawodowym dobrze rozumiem, o co tak naprawdę chodzi w mojej roli oraz w procesie rozwoju i zmiany. Patrzę na człowieka holistycznie biorąc pod uwagę jego myśli, emocje, ciało, relacje oraz system w jakim funkcjonuje. Pracuję ze spokojem, zaufaniem i wiarą, że wszystko, co się nam przydarza, ma głębszy sens i znaczenie – i uczę innych w taki sposób doświadczać rzeczywistości. Daje mi dużo radości bycie świadkiem rozwoju drugiego człowieka, pogłębiania samoświadomości, doświadczania zmian, rośnięcia w siłę, poszerzania perspektywy, samorealizacji i spełniania marzeń.

PRYWATNIE
Żyję z pasją, dbam o swój wewnętrzny rozwój i zdrowie fizyczne. Zainwestowałam w swój rozwój ponad kilka tysięcy godzin szkoleniowych, przeszłam własną psychoterapię. W życiu kieruję się intuicją, wewnętrznym głosem, słucham swojego ciała. Praktykuję język ruchu Laban Bartenieff Movement System. Na przestrzeni swojego życia tańczyłam wiele stylów tanecznych. Od dziecka jestem związana z muzyką – ukończyłam 12-letnią szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu i śpiewu operowego. Pasjonuje mnie kultura latynoamerykańska, język hiszpański, podróżuję, fotografuję, zdrowo się odżywiam, żyję w harmonii z przyrodą.

Zapraszam do kontaktu.
Karolina Żmudzka - psycholog, akredytowany coach Izby Coachingu, superwizor

Kliknij i zobacz opinie moich klientów.


Karolina Żmudzka | Wszystkie wydarzenia Coacha