Marta Lenarczyk
Marta Lenarczyk
coach, coach kryzysowy, trener, facylitator
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Obecnie mieszkam z dziecmi i mężem w urokliwej Pradze Czeskiej. Jestem coachem Kobiet, które mieszkają obecnie za granicą i chcą stworzyć swoje miejsce i rozwinąć skrzydła, lecz zmagają się z intensywnymi zmianami, poczuciem osamotnienia i brakiem przynależności.
Pomagam im szybciej zaadaptować się do nowej rzeczywistości, zmniejszyć stres zmian, odnaleźć swoje Ja i krąg wsparcia, i w nowym miejscu żyć pełnią życia. Często nazywają mnie „doulą” ich kobiecych inicjatyw.

Pracuję także dla firm międzynarodowych, jako coach wspierający rodziny expatów przed i w trakcie przeprowadzki do nowego kraju, a także w adaptacji do nowego.

Moim powołaniem i pasją jest praca z człowiekiem. Pomagam ludziom jako certyfikowany coach (ukończyłam akredytowane szkolenie Master of Coaching w Szkole Coachówe Meritum, także szkolenie akredytowane Team Coaching, jestem w trakcie akredytacji ICF), edukator uważności oraz facylitator metody Shanker Self-Reg (Self-Reg Facilitator) w zakresie samoregulacji w stresie i zarządzania energią życiową.

Moim klientkom oferuję uważne, pełne prawdziwej obecności i ciepłe sesje coachingu, pomagając im odnaleźć się w nowych warunkach życiowych, nowych miejscach, zaadaptować się do zmiany w często w nowej kulturze, odnaleźć siebie i zdefiniować na nowo swoją rolę w życiu prywatnym. Wspieram je również w ich osobistym rozwoju i odnajdywaniu swojej drogi zawodowej. Pomagam odnaleźć wiare w siebie i w swoje umiejętności.

W pracy swojej łączę moją wiedzę jako coach, ekspert samoregulacji i zarządzania stresem oraz uważności, wykorzystuję komunikację bez przemocy (NVC) i doświadczenie życiowe Polki-matki-ekspatki.
Jako Polka-mama-ekspatka znam dylematy kobiet za granicą, nie obce mi są wyzwania, rozterki i zmartwienia dzieci "na walizkach".
Dodatkowo pracowałam ponad 12 lat w korporacjach i znam wyzwania kobiet -managerów, problemy z work-life balance a także skutki stresu i wypalenia zawodowego.

Prowadzę warsztaty pełne uważności dla kobiet, nastolatków, nauczycieli (uważność poprzez zabawę, trudne emocje, uważna komunikacja, samoregulacja).
Prowadzę także grupy mastermind, wspierające kobiety w tematach osobistych.
Prowadzę coachingi grupowe, przeprowadzam swoich klientów przez niesamowitą Podróż Bohatera.
Współpracuję ze Stowarzyszeniami wspierającymi Polaków za granicą oraz ze Szkołami Polskimi za granicą.
Z zamiłowania do zdrowego stylu życia i żywienia - pomagam ludziom w zmianie nawyków na zdrowsze, wspierając ich na nowej ścieżce życiowej poprzez proces diet coachingu.

Zapraszam Cię na sesje i na wspólną podróż coachingową!
Udanego dnia! Marta 


Marta Lenarczyk | Wszystkie wydarzenia Coacha

pon, 14 Wrzesień 2020, 18:00 
Online