Natalia Banaszkiewicz
Natalia Banaszkiewicz
Life Coaching | Travel Coaching
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Cześć, nazywam się Natalia. Wspieram kobiety w osiąganiu większej satysfakcji i zadowolenia w życiu prywatnym oraz pomagam im z ciekawością doświadczać podróży. 

Jestem certyfikowaną coachką. Ukończyłam kompleksowy kurs “Mistrz coachingu” w szkole Coachów Meritum. To kurs, który posiada najwyższą międzynarodową akredytację ACTP ICF przez International Coach Federation (ICF) – największą ogólnoświatową organizację zrzeszającą profesjonalnych coachów. Obecnie jestem w trakcie drogi do uzyskania akredytacji i pracuję zgodnie ze standardami ICF.

To co mnie doładowuje i ekscytuje to praca z ludźmi. Wybrałam coaching, ponieważ lubię zgłębiać ludzką naturę, uwielbiam towarzyszyć w rozwoju i dawać wartość innym.

Wiele lat temu wkręciłam się w książki rozwojowe i psychologiczne. Chęci do dalszej nauki zaprowadziły mnie do zgłębiania psychologii pozytywnej, medytacji i mindfullness, filozofii, duchowości, pisania bloga, a w rezultacie do coachingu. Obecnie zgłębiam Non-Violent Communication (NVC).

Jestem autorką ponad 90 artykułów o szeroko pojętym rozwoju osobistym i podróżach na blogu nataliabanaszkiewicz.com, który działa od 2021 roku.


Natalia Banaszkiewicz | Wszystkie wydarzenia Coacha