Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

PR Coaching&Consulting by Peter Rothenhöfer

 

Jesteśmy dostawcą usług związanych z rozwojem, specjalizujemy się mentoringu kariery  w start-upach, rozwoju osobistym, treningu biznesu i rozwiązaniach doradczych.

Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie, bo zmiana jest możliwa zawsze! Przeprowadzany przez nas proces coachingowy opiera się na opracowanych programach ale również twoich osobistych i indywidualnych potrzebach.Mamy dla ciebie jeszcze więcej zobacz co możemy razem zrobić. 

 
Przeprowadzany przez nas proces coachingowy opiera się na opracowanych programach ale również Twoich osobistych i indywidualnych potrzebach. 
 
 

BURNOUT- AND STRESS-COACHING

Stres jest integralną częścią naszego życia, a wypalenie zawodowe może dopaść każdego, nie obawiaj się tych czynników, tylko naucz się sobie z nimi radzić. Popatrz na siebie z boku, oceń na chłodno swoją sytuację, oszacuj swój potencjał i działaj - maksymalizuj energię, wyjdź poza schematy i opuść swoją strefę komfortu, aby zrealizować swoją wizję i kształtować swoje życie tak, aby osiągnąć dotychczas niemożliwe.

 
 

Refresh / Me

Chcesz więcej od życia? Stać Cię na więcej? Poznaj i okiełznaj swoje nawyki, które trzymają cię w miejscu, wypracuj nowe schematy, które pomogą Ci w osiągnięciu upragnionego celu! Pomożemy określić Twoje cele, zdyscyplinować rutynę oraz wyrobić nowe nawyki, które maksymalnie poprawią jakość Twojego życia.

 
 

Jesteś kobietą w świecie zdominowanym przez mężczyzn? Jesteś wykształcona i utalentowana, masz wysokie zdolności przywódcze, ale coś Cię powstrzymuje? Nauczymy Cię jak szybko i skutecznie poradzić sobie z uprzedzeniami związanym z płcią, tak abyś mogła zrealizować swój potencjał i ambicje i żyć życiem jakie sobie wymarzyłaś.

 
 
Empower / Me

Niby wszystko jest na właściwej drodze, ale…  Potrzebujesz wzmocnienia? Pomocy w osiągnięciu swobody, wyznaczaniu swoich granic i samodzielnym decydowaniu o swoich celach i oczekiwaniach, które chcesz spełnić. Pomożemy Ci odkryć poczucie sprawczości, wewnętrzną równowagę i odwagę w podążaniu własną drogą.

 
Coaching indywidualny

Nie jest za dobrze, ale w sumie nie wiesz dlaczego? Potrzebujesz impulsu, żeby wszystko wskoczyło na właściwe tory? Pozwól nam zajrzeć w Twoje życie i wspólnie dowiedzieć się, czego potrzebujesz i jak możesz to osiągnąć. Pomagamy znaleźć nowe cele, wytyczyć nową misję i stworzyć strategię, aby ją osiągnąć. Pomagamy nie oceniając, ale chroniąc, a wszystko w atmosferze absolutnej dyskrecji.

 
 
Coaching kariery

Czujesz, że nie do końca jesteś zadowolona/y ze swojej sytuacji zawodowej? Poszukujesz sposobu na zbudowanie lepszej pozycji w zespole, osiągnięcie wyższych zarobków, chcesz być bardziej samodzielna/y i decyzyjna/y, szukasz bardziej skutecznych metod komunikacji? Przyszedł czas na lepsze wykorzystanie czasu wolnego, aktywny wypoczynek i pracę nad relacjami? To szkolenie dla Ciebie, pomożemy odkryć i wzmocnić Twoje mocne strony, rozwinąć umiejętności i popracować nad słabościami, a wszystko po to, aby  żyło Ci się lepiej.

 
Mentoring Key Account Managera

Techniczne szkolenie pomagające zarządzać w jak najefektywniejszy sposób, relacjami z kluczowymi klientami. Oferujemy wiedzę i narzędzia do zarządzania czasem, do zrozumienia potrzeb klienta i zbudowania z nim owocnej i długotrwałej współpracy. Jako bonus oferujemy opracowanie strategicznego planu dla wybranego przez Ciebie, najcenniejszego klienta.

 
Coaching osobisty

Indywidualny, skierowany do menedżerów wyższego szczebla trening, który pozwoli na precyzyjną ocenę elementów, które Cię otaczają  i opracowanie działania dla sytuacji biznesowej, która dotyczy Ciebie.  Trening pomoże Ci w osiągnięciu optymalnej pozycji w grupie, którą zarządzasz i z grupami, z którymi współpracujesz

 
Coaching bądź dobrym liderem

Jesteś odpowiedzialny za swoich ludzi i chcesz być dla nich najlepszym przewodnikiem w meandrach biznesu? To szkolenie dla Ciebie, z nami zrozumiesz siebie, swoją rolę i cele, dowiesz się jak efektywnie słuchać, żeby zachęcić do dyskusji i nie schematowego myślenia. Pomożemy Ci zbudować zaufanie Twojego zespołu i powiemy jak być jednocześnie elastycznym i nieugiętym.  I zawsze patrzeć przed siebie!


Peter Rothenhoefer | Wszystkie wydarzenia Coacha