Patrycja Dorsz vel Drożdż
Patrycja Dorsz vel Drożdż
Coaching Par, Coaching Relacji, Life Coaching, Clean Coaching, Biznes Coaching, Coaching Online
Kazimierza Wielkiego 15, Wrocław
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Masz wrażenie, że mimo ogromnych chęci i dążenia do celu coś z trzyma Cię w miejscu lub nie widzisz efektów swoich wysiłków? Może masz trudność z podjęciem decyzji lub wyznaczeniem sobie realnego i ważnego dla Ciebie celu przez co powracasz ciągle do przeszłości? Być może masz świadomość tego, co Cię powstrzymuje, ale nie możesz poradzić sobie z tym sam, sama? Może odczuwasz nieustanny brak czegoś i nie wiesz, czego tak naprawdę potrzebujesz?

Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie i zacząć żyć tak, jak TY CHCESZ – potrzebujesz kilku ważnych odpowiedzi dotyczących Twojego życia. Te odpowiedzi znasz tylko Ty, jednak niekiedy trudno jest nam samym zadać sobie właściwe pytania. Życie jest zbyt cenne by stać w miejscu, w którym nie chcesz być. Zacznij świadomie kreować swoje życie i żyj w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – ZASŁUGUJESZ NA TO!

Podejmij konkretne działania, aby zacząć realizować swoje cele
Przestań kręcić się w kółko i zacznij zmierzać w określonym, ważnym dla Ciebie kierunku
Zacznij cieszyć się swoim pięknem, wartością i sukcesami
Uwolnij swój potencjał, energię i wewnętrzną siłę
Pozbądź się dręczących myśli i blokad
Zyskaj wewnętrzny spokój i zacznij żyć w harmonii z sobą
Zacznij decydować i brać odpowiedzialność zamiast poddawać swoje życie przypadkowi lub decyzjom innych
Zmień życie, na takie, którego pragniesz!

 

LIFE COACHING

Jeśli pragniesz zrealizować osobiste cele życiowe, takie jak zbudować większą pewność siebie, przełamać osobiste blokady w dążeniu do celów, umocnić swoją motywację, odzyskać równowagę emocjonalną, rozwinąć swoje kompetencje osobiste lub interpersonalne - to jest przestrzeń dla Ciebie. Na sesjach LIFE COACHING odkryjesz swoje zasoby i mocne strony, popracujesz nad ważnymi obszarami życia, której potrzebujesz wsparcia w różnych obszarach życia: rodzinnym rodzicielskim, relacyjnym, zawodowym, finansowym, koleżeńskim.

 

COACHING RELACJI

Coaching relacji pozwoli nawiązać, wzmocnić lub odbudować relacje z partnerem, dzieckiem, rodzicem, przyjacielem, szefem, współpracownikiem, sąsiadem...w zasadzie na tej sesji możesz się zająć każdą relacją, nawet z sobą samą. Jestem mediatorem i pomagam skutecznie rozwiązywać konflikty (zarówno te wewnętrzne, jak i z innymi). Przyjrzysz się swojej komunikacji z bliskimi oraz zbudujesz konstruktywne sposoby porozumiewania się nawet w kryzysowych i konfliktowych sytuacjach. Poznasz i wzmocnisz swoje granice osobiste w relacji, nauczysz się komunikować swoje potrzeby i asertywnie mówić "nie" bez poczucia winy. Nauczysz się rozpoznawać i chronić przed manipulacją. Pogłębisz poczucie własnej wartości w relacjach, pewności siebie, pewności tego, czego chcesz. Lepiej będziesz sobie radzić z emocjami w relacjach oraz z wyzwaniami. Będziesz wiedział jak postąpić, kiedy odczuwasz dylematy co do pozostania w relacji lub łagodnie zakończyć ją. 

COACHING DLA PAR

Coaching dla par pozwala w sposób kreatywny podejść do wyzwań i problemów. Pomaga wyzwolić się ze schematów działania, które nie służą w relacji. Pomaga wytyczyć nowe wspólne cele i sposoby ich realizacji akceptowalne i satysfakcjonujące dla obu stron. Coaching działa odświeżająco i pomaga na nowo wytyczyć wspólne cele oraz drogi do ich realizacji.

Wyzwala z działania schematycznego. Pozwala wytyczyć nowe cele i drogi dojścia do nich. Jest odświeżający dla związku. Pozwala zweryfikować to, co do tej pory było dobre i służyło, i wskazuje co dobrze byłoby zmienić. Coaching par polepsza jakość związku. W coachingu pracuje się na tym co jest teraz, tak aby w przyszłości było lepiej. Jeśli odwołuje się do przeszłości to tylko po to aby dokonać analizy pewnych sytuacji i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

BIZNES COACHING

Na sesji biznesowej odkryjesz swoje kompetencje przydatne w biznesie oraz wzmocnisz zasoby do realizacji celów biznesowych. Określisz najlepszą drogę do uzyskania najlepszej drogi w realizacji zadań zawodowych. Jest to przestrzeń odkrywania swojego potencjału, potencjału firmy lub działu, którym zarządzasz a także projektów, które prowadzisz lub w których uczestniczysz. Mogą z niego korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i całe organizacje oczkujące zwiększenia efektywności pracowników, procesów firmowych oraz poszukujące rozwiązania pojawiających się problemów.

CLEAN COACHING

Metoda Clean Coaching to nowatorska metoda pracy coachingowej, która korzysta z metafory oraz możliwości wynikających z połączenia pracy dwóch półkul mózgowych jako katalizatora trwałych zmian.

Coach w najmniejszym stopniu ingeruje w język i proces klienta, który w trakcie sesji uczy się siebie, poznaje, odnajduje odpowiedzi na własne pytania. Jako coach tworzę bezpieczną przestrzeń ku temu, abyś mógł dotrzeć do nieznanych Ci dotąd treści, które stanowią Twoją siłę do zmiany lub Twoich prawdziwych głębokich potrzeb.

Podczas sesji będziemy korzystać z narzędzi do rysowania, przestrzeni, a także będziemy odwoływać się do odczuć płynących z Twojego ciała.

_____________________________________________________

Sesje coachingowe mają w sobie niezwykłą moc - to Ty jesteś autorem rozwiązań, odkrywcą swoich zasobów, odpowiadasz na pytania i ustalasz cele. Ja bezpiecznie i komfortowo prowadzę Cię przez ten proces odrywania i wzmacniania Twoich zasobów, realizacji celów, kreowania swojego życia w zgodzie z sobą. 

Sesje prowadzone są osobiście we Wrocławiu. Jeśli jesteś z innego miasta – umów się na sesję online lub telefon bądź napisz do mnie i dowiedz się kiedy będę w Twoim mieście.


Patrycja Dorsz vel Drożdż | Wszystkie wydarzenia Coacha