Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola

Opis

Witaj! Mam na imię Sylwia.
Jestem po to, byś osiągał więcej! To moja misja.
Przedstawię Ci różne możliwości rozwoju i nakieruję na drogę, która okaże się dla Ciebie najlepsza w osiąganiu Twojego celu. Pomogę w odkrywaniu siebie, poznawaniu nowych dróg i sięganiu po więcej. Udowadniam, że każdy z nas ma potencjał, do bycia lepszym i skuteczniejszym w działaniu.
Najistotniejsze jest dla mnie wsłuchanie się w potrzeby klienta, by dobrać odpowiednie narzędzia i metody pracy. Kiedy potrzeba pracuję także ciszą. Bazuję na coachingu, by dać Ci możliwie najwięcej przestrzeni na własne wglądy, samoodkrywanie. Mentoruję, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie, byś nie musiał wymyślać koła. Pracuję na narzędziu psychometrycznym Extended DISC służącym m.in. do badania twojego potencjału czy stylów zachowań.
W pracy używam także metafory, parafrazuję, pracuję z przekonaniami, zmianą perspektywy, używam kart Points of You, by poszerzyć Ci perspektywę. Na spotkaniach ze mną doświadczysz siebie na nowo i poznasz z innej strony, osiągniesz swój cel.

O mnie:
Lubię ludzi. Jestem miłośniczką podróżowania i smakowania, moje „zjedzanie” jest połączeniem tego co kocham. Uwielbiam zapach wiatru i ciepło słońca na twarzy. Smak filiżanki pachnącej kawy wypijanej w malej kafejce. Tak odpoczywam i ładuję baterie.
Regeneruję się poprzez ruch. Spacer, jogging czy poranny trening sprawiają, że mam więcej chęci do działania. Lubię spędzać czas z bliskimi, wspólne kolacje i rozmowy o życiu. Otaczający mnie ludzie dają mi energię, poczucie przynależności i chęć bycia najlepszą wersją siebie, dla siebie i dla innych.
Jestem liderką z 20 letnim stażem w korporacji. Przez wiele lat pracy w korporacji myślałam, że istotą zarządzania ludźmi, jest mówienie im co i jak mają robić. Jednak największą dojrzałość, jako liderka, osiągnęłam, kiedy przestałam mówić, a zaczęłam uważnie słuchać. Dziś daję moim klientom uważność, pomagam zdefiniować cele i pokonać trudności, aby mogli lepiej zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość by z lekkością sięgać po więcej i żyć bardziej jakościowo.
Od zawsze zafascynowana rozwijaniem siebie i innych, ukończyłam liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia: Zarządzanie jakością, Psychologia w biznesie, Trening czujności i uważności, Akademia stylu, Podyplomowe studia Coachingu i Mentoringu, Coaching Practitioner i nadal się doskonalę.

W czym mogę Ci pomóc?
- gdy potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz jak ruszyć z miejsca
- przejściu przez zmianę życiową lub zawodową
- zbudowaniu samoświadomości i pewności siebie by osiągać więcej
- dokonywaniu wyborów życiowych zgodnych z twoim potencjałem i potrzebą
- pracy nad priorytetami i lepszą organizacją
- doskonaleniu siebie w obszarze zawodowym i prywatnym
- pokonywaniu oporu, który powstrzymuje przez osiąganiem celów
- wytyczeniu ścieżki prowadzącej do celu
- zdefiniowaniu twoich życiowych fundamentów
- zidentyfikowaniu i eliminacji ograniczających przekonań
- zbudowaniu silnych kompetencji przywódczych
- poprawie komunikacji i relacji

i wielu więcej…

Moim życiowym motto jest "Jestem po to, byś osiągał więcej! To moja misja"

Zapraszam do wspólnej podróży!


dr Sylwia Różalska-Lange | Wszystkie wydarzenia Coacha

Brak wydarzeń