Wrzesień
07 poniedziałek

Coaching osobisty

pon, 7 Wrzesień 2020 - czw, 30 Wrzesień 2021 (14:00 - 20:00) 
Online

Opis

Nazywam się Robert Mikołajek i moim powołaniem jest praca z ludźmi.

To, czym się zajmuję, to pomaganie Tobie w odnajdywaniu rozwiązań własnych problemów. To inspirowanie Ciebie i motywowanie do działania. To również szkolenie i podnoszenie kompetencji. Posiadam certyfikat „The Coaching Fundamentals Certificate” w Noble Manhattan IDB Buisness School.

Swój coaching kieruję głównie do nowoczesnych i odważnych osób, które chcą zmiany w swoim życiu zawodowym bądź osobistym, które pragną zbudować pewność siebie, własną siłę i odwagę by żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zasobów ludzkich, zarządzania zespołami, prowadzeniem projektów oraz inspirowania i motywowania do wyzwań, które stawia przed nami codzienność.

Dlatego jako COACH pracuję z zespołami, parami nad poprawą wzajemnych relacji, komunikacji, współpracy i wiem jak to robić skutecznie.

Główne obszary mojego działania to:

Buisness coaching, Career coaching oraz Coaching branżowy związany z produkcją. Specjalizuję się w pracy z kadrą menadżerską niższego i średniego szczebla, która chce rozwijać swoje kompetencje liderskie przy zachowaniu równowagi między karierą, a życiem prywatnym. W zakresie Coachingu Relacji pomagam poprawić relacje osobiste w związku. Pomagam wejść na drogę otwartości w trudnych tematach oraz bycia dla partnera wsparciem i obiektem pożądania jednocześnie. W Life Coachingu pracujemy indywidualnie i pomogę Tobie znaleźć Twoje własne Ja, pełne wartości, które wskaże Tobie ścieżkę w kierunku realizacji swoich marzeń oraz pragnień

Jako Coach korzystam ze swojej naturalnej otwartości, bezpośredniości i umiejętności spojrzenia na problemy z różnych perspektyw. Nigdy jednak nie narzucam swojej wizji i nie daję gotowych rozwiązań – zależy mi przede wszystkim na rozwinięciu w drugim człowieku takich kompetencji, które pozwolą mu ze śmiałością ruszyć dalej. Chcesz podążyć własną ścieżką, odważnie stawiając kolejne kroki?

Zapraszam do kontaktu!

Rodzaj Biletu

Coaching

Bezpłatne

Rezerwacja online zakończona

Kalendarz
Wybierz datę rezerwacji coachingu

Dodaj opinię

Robert Mikołajek
Robert Mikołajek
Podnoszenie kompetencji, wiara w swoje umiejętności, odwaga do codziennych trudności.
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola