świadoma manifestacja

Jak spełnić swoje pragnienia przy pomocy świadomej manifestacji?

Manifestacja stała się współcześnie bardzo popularnym tematem. Jeszcze kilka lat temu, nikt nie pomyślałby, że jest możliwe kreowanie swojej rzeczywistości za pomocą myśli. Coraz więcej osób jest zainteresowanych tym zagadnieniem i stara się zrozumieć, czy świadoma manifestacja pragnień faktycznie istnieje. Jak kształtować życie korzystając z manifestacji i prawa przyciągania? Jaka jest rola afirmacji? Czy coaching osobisty pomoże Ci w kreowaniu lepszego życia? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.

Na czym polega manifestacja pragnień?

Manifestacja pragnień to świadome dążenie do spełniania swoich marzeń. Zapoznając się z tym tematem i wprowadzając odpowiednie zasady w życie, zauważamy, że myśli kreują naszą rzeczywistość. Wszystko co mamy w głowie, to nad czym się zastanawiamy, co analizujemy ma swoje odzwierciedlenie w przyszłości. Ma to również związek z prawem przyciągania – przyciągamy te wersje sytuacje, rzeczy i ludzi, które kreujemy w swojej głowie.

Jak manifestować swoje pragnienia? Poznaj kilka metod:

  • Wypisz swoje cele i marzenia w notatniku – świetną metodą manifestacji jest wypisywanie pragnień w notatniku. Dzięki temu działasz na swoją podświadomość.
  • Wizualizuj – wyobrażaj sobie marzenia, które chcesz spełnić. Pomyśl, jak dokładnie będzie wyglądał nowy samochód, dom, wymarzona praca lub idealny partner.
  • Praktykuj pozytywne myślenie – jeżeli będziesz myślał negatywnie, przyciągniesz przykre sytuacje do swojego życia.
  • Działaj, jeśli nadarzy się okazja – jeśli poczujesz impuls, żeby działać, zrób to. Na przykład, jeśli manifestujesz nową pracę, a ktoś zaproponuje Ci ciekawą ofertę współpracy, podejmij działanie.
  • Niech Twoja wiara będzie nieograniczona – bądź pewien, że otrzymasz to o czym marzysz. Najlepiej, jeśli wyobrazisz sobie, że już to masz. Pomyśl, co zrobiłbyś, gdyby Twoje marzenie było spełnione i żyj w sposób, jakby pragnienie właśnie się ziściło.
  • Bądź cierpliwy – pragnienie jest już Twoje w momencie, gdy o nim pomyślisz. Nie warto więc zastanawiać się, kiedy się spełni oraz denerwować się, że trwa to zbyt długo.

Jakie są korzyści manifestowania?

Świadome manifestowanie marzeń może przynieść wiele korzyści dla naszego życia oraz codziennego funkcjonowania. Jeżeli chcemy zacząć przyciągać pozytywne wydarzenia, musimy uświadomić sobie: o czym tak naprawdę marzymy? Co chcemy osiągnąć? Ta refleksja pozwala na rozpoczęcie świadomego dążenia do spełniania pragnień. Zaczniemy zauważać wówczas możliwości, z których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Oczekując na otrzymanie manifestacji uczymy się także cierpliwości oraz pokory.

Kolejną korzyścią manifestacji jest wybór pozytywnego myślenia. Odpowiednie myśli potrafią świetnie nastroić do działania i spełniania kolejnych celów w drodze do szczęścia. Negatywne myślenie jest przytłaczające, demotywujące i tylko oddala nas od dobrego życia.

Świadoma manifestacja pozwala także na bardziej duchowe patrzenie na rzeczywistość. Rozwijając naszą świadomość, zaczniemy bardziej doceniać swoje dotychczasowe życie i wszelkie jego pozytywne aspekty. Dowiemy się także, jakie lęki i obawy mogą nami rządzić oraz nauczymy się, jak się ich pozbyć. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zapanować nad swoim życiem, warto skorzystać z coachingu osobistego.

Znaki, że Twoja manifestacja jest już blisko

Istnieją pewne znaki, które mogą zwiastować zbliżającą się manifestację. Jeżeli je zauważysz, Twoje pragnienie może być już blisko. Wszechświat daje nam różne sygnały, które rozumieją tylko osoby interesujące się tematem prawa przyciągania i świadomego kreowania swojego życia.

Oto znaki sygnalizujące, że Twoje marzenia się zbliżają:

  • Most incydentów – czasami pojawia się więcej problemów związanych z Twoim marzeniem. Być może to tylko pozory. Czasami pewne incydenty – nawet te negatywne, zbliżają Cię do spełnienia pragnienia.
  • Anielskie liczby – pojawianie się w różnych miejscach, np. Na zegarku, na paragonach, liczb typu: 333, 2222, 111, 777. Oznacza to, że jesteś na dobrej drodze do spełnienia pragnienia.
  • Wydarzenia związane z pragnieniami – np. jeśli marzysz o nowej pracy, możesz dostać propozycję zawodową od osoby, która nawet nie wiedziała o Twoim pragnieniu.
  • Pozytywne myślenie – zauważasz, że pozytywne myśli z łatwością pojawiają się w Twoim umyśle.
Artykuł sponsorowany
Możesz dodać swój artykuł za darmo lub artykuł sponsorowany: DODAJ ARTYKUŁ.

Leave a reply