Lipiec
17 poniedziałek

Coaching Menedżerski – Bezpłatna Sesja

pon, 17 Lipiec 2023 (10:00 - 17:00) 
Online

Opis

f2c8ed 105d6fc733d444fbb2b6c204466ff611~mv2

Coaching Menedżerski – Umów się na 1h bezpłatną sesję wstępną!

Pełnienie funkcji lidera wiąże się z takimi wyzwaniami, jak wydobycie i maksymalizacja potencjału zespołu, zwiększenie wydajności grupy, delegowane zadań, rozwiązywanie konfliktów, przekazywanie feedbacku, wspieranie członków w rozwoju, rozwój talentów, planowanie sukcesji. A jeśli jednak chcemy by fundamentami, na których opiera się funkcjonowanie zespołu była autentyczność i zaufanie, nie też możemy zapominać o właściwej komunikacji. To właśnie ona jest podstawą działania grupy. Coaching Menedżerski bardzo pomaga w zwiększeniu Twoich umiejętności w tym zakresie.

Na lidera nałożonych jest wiele obowiązków zarówno wobec pracowników, którymi zarządza, jak i wobec swoich przełożonych. W trakcie sesji coachingu mendżerskiego coach może zwrócić uwagę na takie aspekty związane z zarządzaniem i przywództwem, które w ogóle nie przyszłyby Ci do głowy. W moim przypadku doświadczenie nabyte podczas pracy w działach HR pozwoliło mi zyskać szerszą perspektywę spojrzenia na zarządzanie zespołem, którą chętnie dzielę się ze swoimi Klientami. Wspólnie będziemy dążyć do zwiększenia Twoich zdolności przywódczych, tak aby Twój styl zarządzania opierał się na Twoich mocnych stronach i w sposób naturalny tworzył w zespole atmosferę zaufania i chęci współpracy. Nie bez znaczenia jest również umiejętność zarządzania swoim szefem.

Korzyści płynące z coachingu menedżerskiego

 • Uświadomienie sobie swoich naturalnych talentów i mocnych stron 

 • Rozwinięcie umiejętności komunikacji
 • Zbudowanie stylu przywództwa opartego na autentyczności

 • Lepsze radzenie sobie ze stresem i presją w pracy

 • Zdecydowanie lepsze radzenie sobie z “trudnymi pracownikami”

 • Szybsze i trafniejsze “czytanie innych osób”

 • Lepsze i skuteczniejsze zarządzanie swoim szefem

 • Zdobycie umiejętności dojrzałej asertywności

 • Przezwyciężenie lęków i obaw, które Cię ograniczają

 • Zwiększenie skuteczności swojego działania i wpływu na innych

 • Przepracowanie stanu wypalenia zawodowego i zmiana podejścia do pracy

I na koniec dodam jeszcze jedną extra korzyść. Pracując z Coachem masz również możliwość stworzenia swojego własnego Coachingowego Stylu Zarządzania.


A to nie jest tylko umiejętność. To sposób bycia. Korzystając z coachingu mendżerskiego możesz nie tylko rozwinąć się jako przełożony, ale zmienić siebie jako człowieka i znacznie polepszyć komfort całego swojego życia.

Z Kim głównie pracuję

Pomagam liderom pracującym w dużych korporacjach, jak również członkom zarządu i prezesom średnich firm. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie HR pozwala mi również wspierać HR Menadżerów, Dyrektorów HR oraz szefów globalnych funkcji HR w dużych organizacjach, w szczególności tych, które pracują w modelu centrum usług wspólnych.

Co mnie wyróżnia

Posiadam rzadko spotykany profil zawodowy łączący w sobie HR, IT oraz Project Management.

Mam 30 lat doświadczeń zawodowych. Ponad 20 lat spędzonych w międzynarodowej korporacji w rolach menadżera i heada globalnych funkcji. Znam więc realia “korpo-świata”, wszystkie jego presje i niepisane reguły.

W działe HR pracowałem przez ponad 12 lat. Swoją przygodę z coaching’iem rozpocząłem w roku 2012 po uzyskaniu certyfikatu Performance Coacha (CfPAC) i Executive Coacha w brytyjskim Instytucie Przywództwa i Zarządzania (ILM), który podąża drogą wyznaczoną przez Sir John’a Whitmore, współtwórcę metody coachingowej GROW.

Z początkiem roku 2020 odszedłem z etatu i postanowiłem rozpocząć swoją samodzielną podróż. W chwili obecnej prowadzę butikową firmę doradczą Empowerment Coaching Kraków.

Więcej informacji o moim doświadczeniu i certyfikacjach

 

Lokalizacja i kontakt

Kraków, online

Kalendarz

poniedziałek, 17 Lipiec 2023 - czwartek, 20 Lipiec 2023

10:00 - 17:00  
Zakończone

Wideo

#038;ab_channel=EmpowermentCoachingKrakow

Dodaj opinię

Ryszard Skarbek
Ryszard Skarbek
coaching kariery, coaching biznesowy, leadership coaching, coaching menedżerski, executive coaching, life coaching, coaching osobisty
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola