Opis

Co się stanie, gdy spotkasz biznesmena, z którym możesz rozmawiać o wszystkim i wiesz, że ten ktoś Cię rozumie, bo robi to, co Ty od 30 lat, a do tego jest coachem?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości nt. prowadzonych przez Ciebie spółek, przedsiębiorstw, marek lub projektów i chciałbyś je rozwiać, a przy tym potrzebujesz rozmówcy, który ma globalne doświadczenie w zarządzaniu firmami i zespołami, to co wniesie taka znajomość?

Co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś nawiązał przyjacielską relację z innym liderem, który przeżył mnóstwo biznesowych przygód i wie, co znaczy bycie skutecznym przedsiębiorcą i zadaje Ci takie pytania, które sprawiają, że zaczynasz myśleć jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej działać?

A gdybyś tak po prostu konstruktywnie pogadał z drugim doświadczonym życiowo i zawodowo mężczyzną, który Cię wysłucha ze zrozumieniem i bez oceny, czy interpretacji i zwyczajnie poczuje to, co Cię nurtuje a potem pomoże Ci znaleźć to coś, czego szukasz? Co by Ci to dało?

Co się wydarzy, gdy odkryjesz, że masz czas na wszystko? Co się stanie, gdy znajdziesz nowe umiejętności, o których nie miałeś pojęcia? A co będzie, kiedy nagle dotrze do Ciebie, że jesteś jeszcze silniejszy, sprawniejszy i mądrzejszy, a do tego, potrafisz się hartować w sposób, który sam sobie wypracowałeś i stworzyłeś własną metodę dojścia do mistrzostwa? Co wtedy, kiedy okaże się, że nagle wszystko jest proste i łatwo dostępne? Kim zaczniesz się wtedy stawać? Komu się przysłużysz? Co wniesiesz do tego świata?

Jeśli chciałbyś o tym porozmawiać, żeby zmienić coś w swoim życiu, zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję. Pomagam liderom w zmianie i robię to szybko. Zapraszam Cię na mój Dynamic Leadership Coaching.

Moje kompetencje:
– Dyplomowany coach przywództwa i zespołów (Leader & Team Coach: Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coaching: USA).
– Certyfikowany coach ACC w trakcie realizacji tytułu PCC (International Coaching Federation: USA).
– Certyfikowany mistrz coachingu w Solution Focused Coaching (Erickson International Coaching: Kanada).
– Certyfikowany praktyk Programowania Neurolingwistycznego (iNLP Center: USA)

Ponad 30 lat doświadczenia w budowaniu i rozwoju przedsiębiorstw o globalnym zasięgu w Polsce, Niemczech, Rosji, w Kazachstanie i na Białorusi. Twórca kilkunastu międzynarodowych marek, m.in.: www.mia.com.pl, www.inhumangear.com., www.globalspool.com

Strateg z wiedzą praktyczną jak szybko i skutecznie rozwiązywać najtrudniejsze zdarzenia biznesowe.

Znawca zmian kultury organizacyjnej, ekspert w zarządzaniu kryzysowym, motywowaniu załogi we wspólnym celu i skutecznym pokonywaniu wszelkich trudności.

Przedsiębiorca, partner, lider, wizjoner, menedżer, pisarz, biegacz, miłośnik sportów walki, Europejczyk, Polak, przyjaciel, mąż, brat, syn i ojciec.

Promotor wspierania rodzin z niepełnosprawnościami.

Dodaj opinię

Dominik Szot
Dominik Szot
Dynamic Leadership Coaching
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola