Maj
28 piątek

Jak inwestować w nieruchomości w Hiszpanii, nie mając dużych pieniędzy?

pt, 28 Maj 2021 (18:00 - 20:00) 
Online

Opis

W czwartek 27 maja o 18.00 na profilu firmy tripinvest na Facebooku odbędzie się bezpłatny webinar pt. “Jak inwestować w nieruchomości w Hiszpanii, nie mając dużych pieniędzy?”. Poprowadzi go Maciej Orłoś, popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Tripinvest to polskie biuro nieruchomości oferujące rodakom wszelkiego rodzaju nieruchomości w rajskich regionach od Costa Blanca, aż po Costa del Sol. Wraz z ogromnym zainteresowaniem Polaków nieruchomościami za granicą, firma rozwija się bardzo dynamicznie, notując r/r wzrost zapytań o kilkaset procent. W niedalekich planach tripinvest jest otwarcie filii w innych krajach Europy Zachodniej, gdzie także w nieruchomości będą mogli zainwestować Polacy.

– Poprzez nasz webinar chcemy konkretnie przedstawić największe plusy inwestowania i życia w Hiszpanii, a także rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości czy obawy z nimi związane – mówi Damian Juszczyk, marketing manager w tripinvest.

Formuła spotkania online zakłada, że Maciej Orłoś będzie rozmawiał z przedstawicielem tripinvest m.in. o tym, dlaczego warto zamieszkać w Hiszpanii, jaka jest rentowność inwestycji w tamtejsze nieruchomości, a także, jak epidemia koronawirusa wpłynęła na rynek nieruchomości. Nie zabraknie też pytań od widzów na Facebooku – można je zadawać zarówno przed wydarzeniem, jak i w trakcie na żywo.
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1185106765340187/

Kalendarz

piątek, 28 Maj 2021

18:00 - 20:00  
Zakończone

Wideo

Dodaj opinię

Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola