Wejdź na właściwą ścieżkę kariery i osiągnij wymarzoną metę!

Online

Opis

Wejdź na właściwą ścieżkę kariery i osiągnij wymarzoną metę!

Jako coach kariery z bogatym doświadczeniem biznesowym pracuję z osobami, poszukującymi realnej zmiany, bądź efektywnego rozwoju swojej zawodowej drogi.

Czym dokładnie jest coaching kariery? To nowatorska odpowiedź na Twoje potrzeby zawodowe, skuteczna i profesjonalna pomoc w ich rozwiązaniu. Współpraca z coachem kariery pozwala na znalezienie odpowiedniej motywacji, poznanie nowych możliwości oraz efektywne zmierzenie się z wszelkiego kalibru wyzwaniami, które nierzadko przecinają zawodową ścieżkę.

Kto powinien skorzystać z pomocy coacha?

Moją pomoc i doradztwo oferuję każdemu, kto boryka się z problemami w obszarze życia zawodowego. Jeśli więc

  • niechętnie myślisz o kolejnym, czekającym Cię dniu pracy;
  • czujesz, że coś blokuje Cię w pracy i utrudnia efektywne wykonywanie czynności zawodowych;
  • nie wiesz, czy Twoja kariera zmierza w odpowiednim kierunku;
  • czujesz, że nie spełniasz się w swoim zawodzie i mijasz się ze swoim prawdziwym powołaniem;
  • jesteś gotowy na zmianę swojej kariery zawodowej;
  • chcesz poznać swoje mocne strony i wykorzystać je w budowaniu zawodowej pozycji;
  • pragniesz nauczyć się lepiej organizować swój czas pracy;
  • potrzebujesz realnej motywacji i wzmocnienia pewności siebie w sferze zawodowej, to znak, że warto rozpocząć zmiany w swoim życiu z realną pomocą coacha zawodowego!

Jesteś zainteresowany? Ciekawi Cię, w jaki sposób wspólnie będziemy pracować nad Twoją karierą?

Współpracę rozpoczniemy od poznania i dokładnego zdefiniowania Twoich potrzeb i oczekiwań. Ustalimy, które z aspektów Twojego obecnego życia zawodowego nie są dla Ciebie satysfakcjonujące i postaramy się poznać tego przyczynę. Dopiero po takim przygotowaniu wykonamy kolejne kroki, które poprowadzą nas do Twojego sukcesu i satysfakcji.

Po określeniu Twoich potrzeb w obszarze życia zawodowego wspólnie odpowiemy sobie na pytanie, co obecnie przeszkadza Ci w dążeniu do ich osiągnięcia. Dzięki temu kompleksowo i profesjonalnie przygotujesz się do stworzenia szczegółowej listy Twoich celów, zarówno krótko- jak i długodystansowych.

Ustalony przez Ciebie plan działania, stworzony z myślą o Twoich potrzebach, ale i mocnych stronach oraz ewentualnych zagrożeniach, będziesz sukcesywnie realizować, wspólnie pracując nad każdym kolejnym etapem.

Poznając Twoje pragnienia, poprowadzę Cię ścieżką Twojej ulepszonej lub nowej, zmienionej kariery aż do w pełni satysfakcjonującego celu!

Pamiętaj, że nasza praca to istotna część całego nasze życia – nie warto marnować czasu na zajęcie, które nie daje Ci odpowiedniej satysfakcji i nie umożliwia należytego rozwoju! Wykonaj pierwszy, najważniejszy krok w kierunku zmiany i świadomego rozwoju zawodowego – umów się na wstępną sesję konsultacyjną!

Oferuję spotkania w formie on-line. Czas trwania jednej sesji to pełna godzina zegarowa, czyli 60 minut. Koszt spotkania to 160 zł. Zapraszam do współpracy!

Dodaj opinię

Monika Rutkowska
Monika Rutkowska
Coach kariery
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola