marka osobista

Stwórz siebie poprzez coaching marki osobistej

Sprawdź, co kryje się pod pojęciem marka osobista! Zobacz, co to jest coaching marki osobistej i jakie korzyści daje! Przeczytaj czy posiadanie marki osobistej jest ważne w dzisiejszych czasach i w czym może Ci pomóc!

Co to jest marka osobista?

Marka osobista to nic innego jak nasz wizerunek w oczach innych ludzi. Co składa się na markę osobistą? Trzy podstawowe elementy:

  • Kompetencje — najważniejsza rzecz przy tworzeniu marki osobistej. Najpierw musimy zdobyć odpowiednie umiejętności w konkretnej dziedzinie, a następnie starać się je wypromować.
  • Rozpoznawalność — Twój wizerunek powinien być na tyle charakterystyczny, byś wyróżniał się wśród innych. 
  • Reputacja — tworzona jest w większości przez osoby, które miały już z Tobą styczność. Jest ściśle zależna od Twoich umiejętności, terminowości itd. Możesz wzbudzać skojarzenia pozytywne lub negatywne. Warto skupić się na tych pierwszych, gdyż może to zaprocentować w przyszłości.

Czym jest coaching marki osobistej?

Coaching marki osobistej to dziedzina, która pomaga w szeroko rozumianym rozwoju osobistym. Daje Ci narzędzia pomocne w podejmowaniu odpowiednich działań, które mają za zadanie doprowadzić Cię do osiągnięcia przemyślanej koncepcji swojego życia, która oparta jest na autentyczności.

W czym pomoże Ci coaching marki osobistej?

Stworzenie silnej i rozpoznawalnej marki osobistej jest możliwe tylko wtedy, kiedy poznasz siebie. Właśnie po to powstał coaching marki osobistej. Poznawanie swoich ograniczeń, blokad, ale również mocnych i słabych stron jest działaniem, które powinieneś podjąć, by móc zawalczyć o marzenia. Silna marka osobista to również wyższe zarobki!

Jaki rodzaj coaching marki osobistej wybrać?

Zależnie od dziedziny, w jakiej chcesz się rozwijać, powinieneś wybrać odpowiedni rodzaj coachingu. Poniżej znajdziesz najczęstsze rodzaje coachingu, które pozwolą szybciej wykreować Twoją markę osobistą! Sprawdź, który coaching wybrać!

Coaching osobisty

Jest pomocą dla osób, które chcą dokonać zmian w swoim życiu osobistym. Pozwala Ci zajrzeć w głąb siebie i znaleźć rozwiązania Twoich problemów prywatnych czy rodzinnych. 

Coaching managerski

Jest to świetne rozwiązanie, po które mogą sięgnąć menadżerowie firm, kiedy odniosą wrażenie, że stanęli w miejscu i nie wiedzą, jak z niego ruszyć. 

Coaching kariery

Coach kariery jest osobą, która da Ci narzędzia pomocne w rozwoju Twojej kariery zawodowej. Pokieruje Cię tak, byś chciał się rozwijać i poznał swoje ograniczenia, które dotychczas Cię blokowały.

Biznes coaching (coaching biznesowy)

Rolą coacha biznesowego jest wskazanie Ci kierunku dzięki, któremu poznasz swoje umiejętności, mające za zadanie doprowadzić Cię do osiągnięcia zaplanowanych celów biznesowych.

Jakiego coacha wybrać, aby stworzyć swoją markę osobistą?

W Polsce jest wielu specjalistów w zakresie coachingu osobistego. Ważne jest, by była to osoba z wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim pełna empatii i zrozumienia. Taką osobą jest z pewnością Pani Magdalena Ciesielska, która jest certyfikowanym coachem z wieloletnim doświadczeniem. Pracowała dla wielu znanych światowych firm, co dowodzi jej profesjonalizmowi. Umów się na pierwsze spotkanie! Oprócz tego możesz zaglądnąć na blog SuperCoach.pl, gdzie znajdziesz cenne wskazówki i informację, które ułatwią Ci kreowanie Twojej marki osobistej! 

Artykuł sponsorowany
Możesz dodać swój artykuł za darmo lub artykuł sponsorowany: DODAJ ARTYKUŁ.

Leave a reply