szczęśliwy związek

Szczęśliwy związek – partnerstwo i komunikacja

Związek powinien bazować na komunikacji i rozumieniu wzajemnych potrzeb. Z pomocą profesjonalnego coacha, każdy może zbudować prawidłową i mocną relację.

Partnerstwo w związku

Coaching relacji to współpraca z coachem, która pomaga w budowaniu więzi opierającej się na prawidłowej komunikacji między stronami. To dobre rozwiązanie dla osób, które przechodzą przez pewne trudności i mają kryzys, wpływający na ich związek. Decydując się na sesje, wzmocnisz więź ze swoim partnerem/partnerką, spojrzysz na wszystko z innej perspektywy. Zrozumiesz, co rujnuje waszą relacje, co ją buduje i co możesz zmienić. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak stworzyć szczęśliwy związek oraz nad nim pracować, aby przyniósł radość wam obojgu.

Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, powinieneś zgłosić się do profesjonalnego coacha. Magdalena Ciesielska Coach pomaga klientom rozwinąć się w obszarze relacji z partnerem. Rozpoznaje jego umiejętności w zakresie budowania relacji i stara się pokazać mu odpowiedni kierunek, który powinien obrać, wykorzystując przy tym całą wiedzę, jaką zdobył podczas sesji.

Coaching relacji

Coaching relacji polecany jest parom i osobom, które pragną poprawić swoje relacje i mieć szczęśliwy związek. W związkach czasem dochodzi do konfliktów i nieporozumień, które sprawiają, że osoby oddalają się od siebie. Zaczynają tracić nić porozumienia i przestają umieć się komunikować, informować o swoich potrzebach. Takie sytuacje sprawiają, że więź zaczyna się rozpadać. Jeżeli zależy Ci na twoim partnerze/twojej partnerce, zaczynasz szukać odpowiedniej pomocy, która uratuje to co jest między wami.

Partnerstwo bliskości polega na mówieniu wprost o swoich potrzebach. Bardzo ważna jest jasna i otwarta komunikacja, w której druga osoba może zrozumieć, co jest dla Ciebie ważne. Coaching nauczy Cię jak rozmawiać ze swoim partnerem, jak mówić mu o swoich oczekiwaniach i uczuciach. To pomoże Ci w uniknięciu konfliktów, które najczęściej spowodowane są nieporozumieniami lub niedopowiedzeniami. Bliskość w związku jest ważna i każda ze stron jej potrzebuje, jednak nie zawsze potrafi odpowiednio to zakomunikować. Na Coachingu dowiesz się, jak prawidłowo to robić, jak pokazywać partnerowi, że potrzebujesz jego czułości i uwagi.

Magdalena Ciesielska Coach pomoże Ci zbudować mocne fundamenty waszego związku, które sprawią, że oboje będziecie szczęśliwi. Zobaczysz, jak wiele obszarów może wpłynąć na waszą relację. Zrozumiesz jak budować zdrową i mocną więź ze swoim partnerem/swoją partnerką. Coach nakieruje Cię i wskaże Ci drogę, która sprawi, że od teraz będziesz wiedzieć jak radzić sobie w różnych sytuacjach w partnerstwie oraz jak załagodzić konflikt. Zbudujesz szczęśliwy związek oparty na zrozumieniu, bliskości i prawidłowej komunikacji.

Artykuł sponsorowany
Ten wpis nt. szczęśliwego związku jest artykułem sponsorowanym. Możesz dodać swój artykuł na blogu SuperCoach.pl za darmo lub artykuł sponsorowany ➜ DODAJ ARTYKUŁ

Leave a reply