30% taniej – Zwiększ efektywność sprzedażową i zarabiaj więcej!

Online

Opis

Każdy przedsiębiorca chce zarabiać.
Dzięki sprzedaży swoich usług i produktów na odpowiednim poziomie jest to możliwe.
Co zatem powoduje, że wiele firm nie ma klientów, nie zwiększa zysków, nie zarabia? Możemy przyjąć, że brak lub niewystraczający “front office”, czyli pracownicy, którzy odpowiadają za kontakt z klientem, bark wsparcia sprzedaży np. contact center, a może brak działu handlowego.
A co jeśli jest się przesiębiorcą-orkierstrą? W zwiększaniu zysków mogą przeszkadzać niewystraczające umiejętności w obszarze sprzedaży, ale także strach, niechęć do aktywnego pozyskiwania klientów. Dlatego tak chętnie sięgamy po rozwiązania, które nie zmuszają nas do przedzierania się przez kolejne warstwy naszej strefy komfortu i wsłuchujemy się w mowy ludzi próbujących przekonać nas do tego, że płatne reklamy, nowoczesne strony internetowe itp. wyparły już dawno bezpośredni, ale “cold” kontakt z klientem. I to nam pasuje, bo przecież zdecydowanie łatwiej i mniej boleśnie jest czekać, aż klient sam się zgłosi wiedząc już czego potrzebuje, a najlepiej jak jest już gotowy do podjęcia decyzji o kupnie. Jak często Wam się to zdarza? 

Jeśli czujesz, że możesz więcej zrobić dla swojej firmy, dla siebie, aby zwiększyć zyski, aby pozyskiwać nowych klientów, aby czuć się pewniej w kontakcie z klientem, a może po prostu czuć się dobrze i spokojnie z myślą, że sprzedajesz, że przekonujesz, że wywierasz wpływ na decyzje swoich klientów, to zapraszam Cię do rozwojowej podróży z coachingiem, odkrywaniem swoich barier i możliwości, analizowaniem różnych rozwiązań, aby świadomie podejmować kolejne kroki ku zwiększaniu wartości sprzedaży Twoich usług i produktów.

Napisz lub zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.

Dodaj opinię

Angelika Kajrys
Angelika Kajrys
Pomagam zwiększać wartość sprzedaży, Trener i Mentor sprzedaży, Coach ICF, miłośniczka "on the job training"
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola