Opis

Specjalizuję się w coachingu kariery. Pracuję z ludźmi, którzy poważnie podchodzą do swojego życia zawodowego i dla których praca to coś więcej niż tylko sposób na zarabianie pieniędzy. Jeśli czujesz, że nie realizujesz się zawodowo, jesteś na etapie poszukiwania nowej pracy lub chcesz przebudować swoją ścieżkę kariery w obecnej pracy – dobrze trafiłeś. Pomogę Ci zbudować karierę wokół Twoich predyspozycji, pasji i talentów i spełnić marzenia.

Zobacz, w czym mogę Ci pomóc:

ZMIANA PRACY
Pomogę Ci znaleźć wymarzoną pracę – bezpiecznie zakończyć stary rozdział zawodowy i zacząć nowy. Będę Ci towarzyszyć w drodze ku zmianie, podejmowaniu decyzji, przezwyciężaniu trudnych momentów, poznawaniu swoich mocnych stron i poszukiwaniu swojego zawodowego flow.

PRZYGOTOWANIE DO REKRUTACJI
Pomogę Ci stworzyć skuteczne CV szyte na miarę, które pokaże Cię od najlepszej strony i zwróci uwagę każdego rekrutera. Przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej i autoprezentacji. Nauczę świadomie czytać oferty pracy i wybierać te właściwe i dopasowane do Ciebie.

ROZWÓJ ZAWODOWY
Pomogę Ci rozwinąć skrzydła na obecnym stanowisku pracy, poszerzyć kompetencje, dopasować zadania do Twoich predyspozycji. Przygotuję Cię do wyzwań zawodowych – awansu, nowej roli, ważnego wydarzenia. Pomogę w zarządzaniu i zbudowaniu zgranego zespołu. Wesprę Cię w budowaniu relacji, komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, wyjściu z kryzysu i odzyskaniu równowagi (work-life balance).

WŁASNY BIZNES
Pomogę Ci zbudować biznes spójny z Twoją pasją i marką osobistą. Dodam odwagi przy odchodzeniu z etatu, byś mógł zacząć działać samodzielnie w oparciu o Twoją specjalizację i doświadczenie. Podpowiem, jak ogłosić światu czym się zajmujesz, wyjść na rynek i dotrzeć do pierwszych klientów.

PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO
Praca, która była dla Ciebie kiedyś źródłem radości, pasji i samorealizacji może z czasem stać się źródłem cierpienia. Składa się na to wiele czynników, m.in.: stres, trudne relacje ze współpracownikami i przełożonymi, przeciążenie obowiązkami, utrata równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, czy zadania nieadekwatnie dobrane do Twoich predyspozycji. Proces coachingowo-rozwojowy służy profilaktyce wypalenia zawodowego i przywracaniu dobrostanu psychicznego. Pomogę Ci odzyskać spokój, który utraciłeś wskutek długotrwałego stresu i dyskomfortu doświadczanego w miejscu pracy.

TESTY PREDYSPOZYCJI 
Za pomocą profesjonalnych narzędzi psychometrycznych zdiagnozuję Twoje kompetencje, predyspozycje, preferencje, styl zarządzania, rolę w zespole. Wyjaśnię Ci, jak podejmujesz decyzje i rozwiązujesz problem, określę Twój sposób myślenia oraz działania, wskażę mocne strony osobowości. Pokażę na bazie wyników testu, jak możesz w praktyce wykorzystać swój potencjał i naturalne predyspozycje: w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

KARIERA EDUKACYJNO-ZAWODOWA
Jeśli jesteś młodym człowiekiem – nastolatkiem lub studentem i praca jeszcze przed Tobą pomogę Ci wybrać kierunek dalszej edukacji zgodny z Twoimi talentami i zainteresowaniami. Będę z Tobą przy wytypowaniu przedmiotów na maturę, wyborze kierunku studiów, przygotowaniu się do pierwszej pracy. Nauczę Cię świadomie kształtować swoje życie zawodowe i od najwcześniejszych lat podążać za marzeniami, talentami i pasjami. Pracuję z młodzieżą i rodzicami od 2009 roku jako psycholog, terapeuta i coach. Jestem certyfikowanym realizatorem i trenerem programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz współautorką książki „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych.”

ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
Jeśli myślisz o współpracy ze mną, zapraszam Cię na niezobowiązującą 30-minutową bezpłatną konsultację telefoniczną, podczas której będziemy mieć okazję się poznać, porozmawiać o Twoich potrzebach i oczekiwaniach oraz ustalić zasady spotkań – terminy, częstotliwość, cena itp. 

Kliknij i poznaj opinie moich klientów.

Dodaj opinię

Karolina Żmudzka
Karolina Żmudzka
coaching kariery
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola