Opis

Cześć! Nazywam się Aga Poznanska.

Jestem Certyfikowanym Coachem i specjalistką od rozwoju osobistego. Na co dzień pracuję z kobietami indywidualnie online i osobiście. Także prowadzę kręgi kobiet i warsztaty, niektóre z nich w moim domu w Rogil, w Portugalii.

Moją misją jest wspieranie kobiet na ścieżce rozwojowej, żeby mogły świadomie zaprojektować, życie, w którym czują się spełnione. W obszarach relacji, życia osobistego i zawodowego.

Pracuję z kobietami, które czują brak satysfakcji z ich obecnej sytuacji, czują się utknięte i potrzebują zmiany i motywacji do działania. Uczę kobiety brać odpowiedzialność za własne szczęście, być bardziej pewne siebie i autentyczne. A także pomagam stawiać ich biznesy i projekty na nogi.

Moją praktykę łączę z doświadczeniem biznesowym. W ostatnich dziesięciu latach pomogłam zbudować ponad 70 startapów i projektów. Pracowałam jako dyrektor ds. marketingu, oraz Chief Marketing Officer w międzynarodowych firmach w Londynie i Portugalii.

Jestem spełnioną kobietą, która stworzyła i codziennie tworzy swoje wymarzone życie na portugalskiej wsi. W swoją własną podróż rozwoju osobistego wyruszyłam wiele lat temu, poprzez warsztaty, terapię i coaching.

Moja strona: https://coachdlakobiet.pl 

Dodaj opinię

Aga Poznanska
Aga Poznanska
Certyfikowany Coach
Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola