Opis

Coaching indywidualny można porównać do treningu życia. Tak jak w sporcie trener towarzyszy i pomaga zawodnikowi osiągnąć cele, dotrzeć tam gdzie chce, tak w życiu coach prowadzi klienta do jego celu. Proces coachingowy można porównać do szlifowania surowego diamentu.

Stajesz się szlifierzem swojego życia i przekształcasz surowiec w dzieło sztuki. Pracę rozpoczynasz z wizją, wyobrażeniem tego jak powinno wyglądać ukończone dzieło sztuki. Uświadamiasz sobie, że istnieją obszary w Twoim życiu, które chcesz zmielić. Naszą rolą jest wspieranie Cię przy wykonywaniu szlifów.
Stwarzamy warunki, abyś mógł bezpieczne spojrzeć z innej perspektywy. Zadajemy pytania, które wyostrzą spojrzenie i dostarczą Ci nowych narzędzi.
W ten sposób powstaje Twoje dzieło sztuki, Twój diament zwany życiem. Delikatnie szlifujesz szorstkie miejsca i odkrywasz ukryte piękne potencjały.

Coaching indywidualny zapewnia przejrzystość i pokazuje nowe możliwości. W coachingu indywidualnym pracujemy nad różnymi obszarami, które pojawiają się w Twoim życiu.

Szczegóły poznaj na stronie: https://sagogroup.pl/coaching-indywidualny/

Dodaj opinię

Wyślij wiadomość

E-mail pomyślnie wysłany do Coacha

E-mail nie został wysłany - wybrany Coach nie ma aktywnych wydarzeń coachingowych.

Uzupełnij brakujące pola